TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.04.2017

SI Arka z programem Ekstra Klub zaprasza w weekend!

Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA startuje z realizacją wdrażanego przez Ministerstwo Sportu oraz Fundację Ekstraklasy kolejnego program dla dzieci i młodzieży pod nazwą EKSTRA KLUB.

 

Program jest zupełnie bezpłatny i dedykowany dzieciom i młodzieży od 6 do 16 ego roku życia, którzy nie są zrzeszeni w Polskim Związku Piłki Nożnej jako zarejestrowani i czynni zawodnicy. Program obejmuje 2 zajęcia tygodniowo po 90 minut każde w dni wolne, tak, aby wypełnić młodym uczestnikom czas wolny!

 

Spotkania prowadzić będą klubowi trenerzy oraz wolontariusze a zajęcia nie będą się tylko sprowadzać do samej piłki nożnej, lecz także będą nosiły znamiona edukacji społecznej, ogólno-ruchowej oraz korekcyjnej, np. dla dzieci z wadą postawy czy nadwagą. Przyjść może każdy - i chłopcy i dziewczynki, wystarczy mieć strój sportowy, piłkę pod pachą, małą butelkę wody mineralnej oraz ... dobry humor!

 

W ramach spotkań, które planujemy już od najbliższego weekendu, oprócz powyższych elementów dzieci będą miały możliwość uczestniczenia w mini turniejach, test meczach oraz testach sprawnościowych.

 

PLAN na najbliższy weekend:

sobota, 08 kwietnia 2017, godz. 18.30 - 20.00,

niedziela, 09 kwietnia 2017, godz. 17.30 - 19.00.

 

Zajęcia odbywać się będą na terenie Ośrodka Treningowego SI "ARKA" Gdynia, na Witominie, przy ul. Nauczycielskiej 9.

 

Każdy kto ma ochotę się przebrać może skorzystać każdorazowo z szatni, znajdującej się na obiekcie.

 

Informujemy, że program obejmuje mieszkańców Gdyni i okolic, bez względu na miejsce zamieszkania. Bez znaczenia jest też to, czy mały uczestnik jest już kibicem Arki Gdynia czy też nie, lub czy interesuje się piłką nożną czy zupełnie czymś innym. Ważne są chęci i radość z aktywności fizycznej i przebywania w grupie pod opieką trenera.

 

Informacje szczegółowe oraz DEKLARACJA do wypełnienia TUTAJ.

 

Wypełniony dokument należy czytelnie podpisać i przynieść na pierwsze zajęcia lub zeskanować i wysłać mailem na adres:

ekstraklub@si-arka.gdynia.pl

 

Rodzic każdego z uczestników może ponadto taką deklarację wypełnić na miejscu, tzn. na obiekcie na Witominie przed pierwszymi zajęciami swojego dziecka.

 

ZAPRASZAMY!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia