TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.11.2016

Wraca liga! Nie patrzeć za siebie!

Wracają rozgrywki Lotto Ekstraklasy. Rozpoczyna się runda rewanżowa. Punkty zdobywane w dodatkowych 5 kolejkach tego roku będą na wagę „wiosennego złota”.

 

Zespoły walczyć będą o jak najlepsze pozycje wyjściowe przed finałem jaki podzieli po 30 kolejkach całą stawkę  na 2 grupy: mistrzowską i spadkową. 

 

Arka walczy w Ekstraklasie o każdy cenny punkt. To m.in. podkreślał na dzisiejszej konferencji  trener Grzegorz Niciński.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/SSPL5726_8a5574075e832e5e5e28b72bb53ac1ab.jpg

Przed niedzielnym meczem najlepiej nie oglądać się za siebie. Trener Czesław Michniewicz prowadzący w przeszłości Arkę w 33 meczach (sezon 2008/09) jeszcze w pojedynkach przeciwko niej nie przegrał. Zarówno to, jak i  bilans spotkań z Niecieczą oraz  passa bez wygranej to już historia. Czas rozpocząć nowe serie!

 

Podsumowanie dokonań drużyn po 15 kolejkach pokazuje gdzie są rezerwy także w naszym zespole. Mniej bramek straciła tylko Jagiellonia, która jest liderem. Gorzej jest jeśli chodzi o zdobyte bramki. Tutaj Arka zajmuje ostatnie miejsce ex aequo z drugim beniaminkiem Wisłą Płock oraz … Bruk-Bet  Termalicą.

 

Poprawić skuteczność to zadanie dla naszego zespołu do końca roku! Ostatnie dni  temu były m.in. poświęcone.

 

Dzisiaj drużyna część wstępną zaliczyła na hali LA .

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_2707_0c4b14899e53a59c5c6b76ea6bba9685.jpg

Następnie wszyscy przeszli na boczne boisko Gdyńskiego Centrum Sportu. Tutaj mieliśmy doskonalenie  taktyki w defensywie i ofensywie.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_2721_df7fe93e237feb0ed4b285476c74b405.jpg

Szczególny nacisk położono na  finalizację akcji ofensywnych. Oby efekty przyszły w niedzielę!

Rewanże w ostatniej dekadzie Arka zaczynała na razie na remis. 

 

Jutro ostatnie zajęcia, które wyłonią kadrę przed niedzielnym spotkaniem. Nie zagrają pauzujący za kartki Adam Marciniak oraz przechodzący ostatnie dni rehabilitacji Michał Marcjanik i Antoni Łukasiewicz.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia