TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

21.07.2016

Lotto partnerem meczu z Wisłą Kraków.

Informowaliśmy w maju, że Totalizator Sportowy Sp. z o.o. został Partnerem  dwóch spotkań: meczu ostatniego  ub. sezonu  z Chrobrym Głogów oraz pierwszego meczu w sezonie 2016/2017!
 
Obecnie jest to sponsor tytularny Lotto Ekstraklasy. Cieszymy się, że jest naszym partnerem podczas inauguracji rozgrywek w Gdyni!
 

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest spółką Skarbu Państwa, która od 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym. Dysponuje siecią ponad 15 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online, które każdego dnia oferują szeroki wachlarz produktów loteryjnych. Spółka powstała by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych. Później do zadań Totalizatora Sportowego doszło też przekazywanie funduszy na szeroko rozumianą kulturę narodową. Dziś spółka jest jednym z najważniejszych filarów wspierających te dwie dziedziny życia społecznego. Każdego roku, dzięki graczom LOTTO, przekazuje na sport i kulturę setki milionów złotych. 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/znak_podst_walor_CMYK_6c9caea66a72a4815ddaafb86fe9f571.jpg

 

Totalizator Sportowy jest członkiem najważniejszych międzynarodowych organizacji loteryjnych – World Lottery Association oraz The European State Lotteries and Toto Association. Posiada wszystkie certyfikaty, które potwierdzają, że oferowane klientom LOTTO produkty są bezpieczne.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia