TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.06.2016

Sportbazar oraz Adidas grają z nami!

Miło Nam poinformować, że w sezonie 2016/2017 Arkowcy będą korzystali ze sprzętu firmy Adidas dostarczanego przez naszego Sponsora Technicznego - firmę Sportbazar!

 

 

Piłką wykorzystywaną w Ekstraklasie będzie "Errejota", o której więcej przeczytacie na stronie Ekstraklasa.org

 

 

ERREJOTA to kolejna piłka oparta na technologii legendarnej już futbolówki Brazuca, którą zawodnicy Ekstraklasy zdobyli w poprzednim sezonie aż 780 bramek. Sezon 2015/2016 Ekstraklasa rozpoczęła z piłką Conext15, korzystającej z tych samych rozwiązań technologicznych co jej poprzedniczka. Do tej pory w sezonie 2015/16 Conext15 wpadała do siatki 444 razy, co daje średnią 2,64 bramki na mecz w Ekstraklasie. 

 

- To już trzecia piłka marki adidas, która zagości na boiskach Ekstraklasy. Dla Ekstraklasy najistotniejszy jest fakt, że w lidze  zdobywa się coraz więcej bramek, a przecież budowanie wartości rozgrywek przejawia się również przez liczbę strzelonych goli. Marka adidas dostarcza nam nie tylko najlepszych piłek, ale zapewnia także stuprocentową gwarancję, że ich jakość będzie stale rosła, a kibice będą mogli oglądać coraz więcej pięknych bramek – mówi Michał Siara, manager ds. marketingu w Ekstraklasie SA

 

źródło: ekstraklasa.org; własne. 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia