TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.02.2016

Zbierz drużynę i wygraj 38 karnetów!

Wraz z naszymi Partnerami – Ristretto Coffee – Sławomir Labich oraz LCSB – Ireneusz Łukowicz, których usługi niezmiennie polecamy,  mamy przyjemność ogłosić kolejny konkurs gdzie do zgarnięcia będzie nie jeden karnet, lecz aż... 38 karnetów!

Klub wraz ze swoimi Partnerami chce pokazać wszystkim Kibicom jak ważna jest nadchodząca runda i przekazać Waszej klasie czy paczce znajomych 38 karnetów, a zarazem stworzyć wspaniały widok na trybunie!
 
 
Wszystkie osoby które otrzymają karnet, otrzymają również specjalne znaczniki w kolorach żółtym oraz niebieskim i zasiądą na wyselekcjonowanych miejscach tworząc litery "AG" na trybunie "Tory". Mamy nadzieję, że efekt będzie piorunujący!

W tym celu firmy Ristretto Coffee i LCSB chcą przekazać Wam 38 karnetów i ogłaszają konkurs.

Co trzeba zrobić?
Wystarczy zadeklarować 100% frekwencję na meczach i wysłać na klubowy mail ( ssa@arka.gdynia.pl) zdjęcie całej Waszej grupy! Czy to przed telewizorem, czy na stadionie lub klasie lekcyjnej czy treningu - to bez różnicy! Elementy żółto-niebieskie – obowiązkowe :)

Wygrywają 2 grupy po 19 karnetów każda. Na zgłoszenia czekamy do 8 marca!

Konkurs dedykujemy szczególnie do wszystkich klas szkolnych, grup zorganizowanych jak i całych roczników aktywnie trenujących np. w sekcjach młodzieżowych!
 
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia