TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.01.2016

"Rezerwy" meldują się na testach!

O godzinie 13:00 na zajęciach stawił się zespół rezerw. Pod okiem sztabu szkoleniowego, a także min. trenera Grzegorza Nicińskiego, młodzi Arkowcy przystąpili do testów szybkościowych.

 

 

 

Przed samymi testami nie mogło zabraknąć intensywnej rozgrzewki. 

 

 

 

Jest ona obowiązkowym punktem testów, gdzie liczy się dynamika i przyspieszenie na pierwszych metrach. Łukasz Radzimiński odpowiednio przygotował cały zespół.

 

 

 

Zawodnicy zaliczyli biegi na krótkim dystansie, gdzie mierzone były precyzyjne czasy, w których musieli pokonać dany odcinek całego dystansu. Był to tak zwany "beep test".

 

 

 

 

Sztab szkoleniowy, złożony z Roberta Wilczyńskiego, Dariusza Ulanowskiego, Arkadiusza Zagórskiego oraz Łukasza Radzimińskiego skrupulatnie notował wszystkie wyniki,  aby w kolejnych etapach przygotowań dobrać odpowiednie obciążenia dla wszystkich zawodników.

 

 

Zajęcia obserwował trener pierwszego zespołu Grzegorz Niciński, oraz kapitan zespołu Krzysztof Sobieraj.

 

 

 

Już w przyszłym tygodniu rusza kolejny etap przygotowań wszystkich zespołów. Od poniedziałku do zajęć wraca również pierwsza drużyna.

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia