TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.11.2015

Statystyka meczu Arka - Wisła Płock.

Oczywiście dzisiaj w Gdyni mieliśmy "tylko" finał przedłużonej rundy jesiennej. Przed nami jeszcze 15 kolejek rewanżowych. Spotkały się prowadzące w tabeli Wisła Płock i Arka. 

 

Miano lidera zachowała Wisła, ale Arka, wygrywając po raz drugi, udokumentowała świetną rundę w swoim  wykonaniu.  To był mecz godny 1. ligi, godny wspaniałego stadionu i kibiców, którzy tak licznie stawili się mimo chłodu i późnej pory. Brawo!

 

Bohaterem Arki był cały zespół, ale wspaniale podsumował swoją jesień Paweł Abbott.  Zdobył dwie bramki. Dedykował je będacemu na trybunach teściowi Zbyszkowi, który obchodził 55. urodziny.

 

Paweł dołożył więc dwa trafienia do swojego dorobku bramkowego i z liczbą 8 trafień ulokował się w czołówce strzelców na zapleczu Ekstraklasy. Nie ma się czego wstydzić także drugi z naszych napastników Rafał Siemaszko, który jest tuż za plecami Pawła Abbotta z dorobkiem siedmiu goli. A zatem to była nie tylko dobra runda dla całego całego zespołu, ale też indywidualne osiągnięcia naszych zawodników warte są odnotowania.

 

Niestety jest też mała łyżeczka dziegciu w tej beczce miodu, bo czwartą żółtą kartkę w sezonie zobaczył kapitan Arki w meczu z Wisłą, Antoni Łukasiewicz. To oznacza, że pierwszy mecz o punkty w 2016 roku Antek obejrzy z pozycji kibica.

 

 

Arka - Wisła Płock

 

 Bramki

4/1

2/1

 Strzały

16/7

9/4

 Celne

7/1

3/2

 Niecelne

9/6

6/2

 Rzuty rożne

5/2

8/4

 Faule

12/1

11/4

 Spalone

2/1

0/0

 Żółte kartki

3/0

2/0

 Czerwone  

 kartki

0/0

0/0


 w tabeli kolejno: 90 minut/1 połowa
 
 seba, tr, Skubi

 

 SPONSORZY MECZU Z WISŁĄ PŁOCK:

 

img
 
img

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/lexus_toyota_trawa_d675934d00cb0735fbf632f5552f4b20.jpg

 

 

 

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia