TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.11.2015

Zmiany w ustawie - bez dowodu nie wejdziesz na mecz!

Drodzy kibice!

 

Mecz na szczycie 1 ligi z Wisłą Płock już w najbliższy piątek o godz. 20.30. Mamy nadzieję, że w dużej liczbie będziemy dopingować naszych piłkarzy w tym ważnym meczu.

 

Informujemy, że zmiany w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych wchodzą w życie od dzisiaj tj. 26.11.2015,  tak więc dotyczą naszego najbliższego meczu w dniu 27.11.2015 r. z Wisłą Płock.

 

Jakie są istotne zmiany dla tych osób, które przychodzić będą na mecze Arki?

 

1.      Bilet wstępu na mecz piłki nożnej lub inny dokument uprawniający do przebywania na nim jest ważny wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

 

Prosimy więc, aby każdy kibic posiadał przy sobie dokument potwierdzający tożsamość bowiem stewardzi przy kołowrotach będą weryfikować zgodność danych osobowych z biletu/karnetu z dokumentem tożsamości.

 

Brak dokumentu potwierdzającego tożsamość równoznaczny jest z zakazem wejścia na stadion.

 

2.   Obowiązek zapewnienia przez nasz klub bezpieczeństwa wszystkim kibicom powoduje, że zostanie wzmożona kontrola osób wchodzących na obiekt, co w konsekwencji wydłuży nieco czas wejścia kibiców na stadion.

 

Prosimy, aby kibice przychodzili na stadion odpowiednio wcześniej. Przypominamy, że bramy stadionu są otwarte zawsze  1,5 godziny przed meczem.

 

Prosimy, aby kibice ograniczyli do minimum posiadanie podręcznego bagażu (plecaków, toreb, siatek itp.) ponieważ zawartość każdego bagażu musi zostać sprawdzona przez stewardów.

 

3.      Przypominamy o stosowaniu się do komunikatów i poleceń służb informacyjnych - naszych stewardów.

 

Prosimy, aby kibice ponownie zapoznali się z regulaminem imprezy masowej, a w szczególności wykazem przedmiotów, których posiadanie w trakcie meczu nie jest akceptowane przez nasz Klub.

 

Liczymy na zrozumienie i współpracę!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia