TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

02.11.2015

Trenerzy na konferencji po meczu Chojniczanka - Arka.

Podczas meczu obaj trenerzy mieli nosa, gdyż bramki zdobywali rezerwowi. W przypadku trenera Nicińskiego za wystawienie od pierwszej minuty znakomicie odwdzieczył mu się także Alan Fialho, który zdobył  kolejne bramki w barwach Arki. 

 

Grzegorz Niciński:

 

Zdobyliśmy bardzo ważne punkty na bardzo trudnym terenie. Bardzo nas to cieszy. Końcówka była nerwowa.  Drużyna z Chojnic zdobyła kontaktową bramkę. Przez cały mecz podobnie jak my stworzyła sobie dużo sytuacji. Myśmy je wykorzystali i zdobyliśmy 3 punkty. W tym meczu wszystko się mogło wydarzyć, a sprawdził się ten scenariusz , który jest dla nas bardzo dobry.

 

Na granie w pierwszej drużynie nikt nie ma patentu. Ci którzy dzisiaj weszli dali dobry sygnał: Alan, Grzesiu Tomasiewicz czy Renusz. To nam pozwoliło zdobyć 3 punkty.

 

Braliśmy także pod uwagę fakt, że pięciu zawodników miało na koncie kartki i było zagrożonych.

 

Mariusz Pawlak:

 

Mówiliśmy sobie, żeby zagrać tak jak z Legią, a będzie dobrze. Uważam, że zagraliśmy podobnie natomiast dalej, jeśli chodzi o nasze działania w defensywie, to wynik nie może być korzystny . Tracimy znowu 3 bramki na swoim boisku. W sumie zagraliśmy tu jedno z lepszych spotkań w Chojnicach, niestety przeciwnik okazał się znowu lepszy. Wykorzystał swoje sytuacje  i miał ich jeszcze kilka więcej.

 

Zagraliśmy dobrze w kontakcie z przeciwnikiem, bo wiedziałem, że jeśli zrobimy krok do tyłu to będziemy mieli problemy. Cały czas nam ten pociąg ucieka i zdaję sobie z tego sprawę, że jesteśmy w trudnej sytuacji , ale nikt nie może powiedzieć, że drużyna nie funkcjonuje, że jest źle jeśli chodzi o przygotowanie motoryczne. Nie mamy z tym problemu.

 

Niestety wyniki są najważniejsze. Na wiosnę wygrywaliśmy, teraz ta jesień jest taka, że nawet mi się coś takiego nie śniło. Przed tym meczem zakładaliśmy sobie już jakieś punkty, nawet jeden. Jest jeszcze kilka spotkań. Gratuluje zwycięstwa trenerowi , trudno przechodzi przez gardło, ale takie jest życie…

 

notował: tr

 

 

                             Sponsorem relacji z meczu wyjazdowego jest firma Heliodor

 

Wybierz obszarPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia