TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.10.2015

Moderna Investment z Arką na dwa kolejne mecze w Gdyni!

Miło nam poinformować, że sponsorem meczów z Dolcanem Ząbki oraz Wisłą Płock będzie firma Moderna Investment.

 

Moderna Investment powstała z bogatych doświadczeń i zamiłowania do gdyńskiego modernizmu. Tworzy ponadczasowe, luksusowe, funkcjonalne i przemyślane nieruchomości, z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

 

W 2012 roku deweloper oddał do użytku elegancki budynek mieszkalny z częścią usługową – Kamienicę Moderna przy placu Kaszubskim 7, wyróżnioną nagrodą „Czas Gdyni” dla najlepszej inwestycji w kategorii Architektura. W 2013 r. sfinalizował drugą inwestycję – ekskluzywny, wyróżniający się oryginalną bryłą apartamentowiec Lighthouse przy ul. Norwida 13.

 

Trwa budowa prestiżowego budynku Baltiq Plaza przy ul. Świętojańskiej 43-45 – jej zakończenie planowane jest na początek 2016 roku. Usytuowana na skwerze Tajnego Hufca Harcerzy, Baltiq Plaza wyznacza nowe standardy kształtowania miejskich przestrzeni publicznych i otwiera ulicę Świętojańską w stronę ważnych miejskich inwestycji: Gdyńskiej Szkoły Filmowej, nowego Placu Grunwaldzkiego i kolejki szynowej na Kamienną Górę. 

 

Kolejną gdyńską inwestycją firmowaną przez Moderna Investment jest nowoczesna kamienica Nautikka przy ul. Pomorskiej 8.

 

Wyjątkową wartość Moderny stanowią osoby o wysokich kwalifikacjach w zakresie projektowania i realizacji inwestycji, finansowania, nadzoru budowlanego. To właśnie specjalistyczne kompetencje połączone wspólnymi ambicjami pozwalają realizować tak odważne projekty. Pełne zaangażowanie, pasja do podejmowania wyzwań i pęd do uzyskiwania najlepszej jakości to cechy pracowników, na których deweloper  konsekwentnie buduje swoją przewagę na rynku. Moderna koncentruje wokół siebie zespół rzetelnych partnerów z bogatym doświadczeniem rynkowym. Firma pracuje tylko z solidnymi i dokładnie sprawdzonymi podwykonawcami. Dzięki temu inwestycje są realizowane terminowo i według najnowszych standardów branży.

 

hasło przewodnie firmy: WIERZYMY, ŻE BYCIE DEWELOPEREM TO NIE TYLKO BUDOWANIE. TO TWORZENIE NAJLEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI PRZEZ STAWIANIE SOBIE AMBITNYCH CELÓW.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia