TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.10.2015

Moderna Investment z Arką!

Miło nam poinformować, że sponsorem kolejnego meczu będzie firma Moderna Sp. z o.o. 
 

Moderna Investment powstała z bogatych doświadczeń i zamiłowania do gdyńskiego modernizmu. Tworzy ponadczasowe, luksusowe, funkcjonalne i przemyślane nieruchomości, z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

 

W 2012 roku deweloper oddał do użytku elegancki budynek mieszkalny z częścią usługową – Kamienicę Moderna przy placu Kaszubskim 7, wyróżnioną nagrodą „Czas Gdyni” dla najlepszej inwestycji w kategorii Architektura. W 2013 r. sfinalizował drugą inwestycję – ekskluzywny, wyróżniający się oryginalną bryłą apartamentowiec Lighthouse przy ul. Norwida 13. Trwa budowa prestiżowego budynku Baltiq Plaza przy ul. Świętojańskiej 43-45 – jej zakończenie planowane jest na początek 2016 roku. Usytuowana na skwerze Tajnego Hufca Harcerzy, Baltiq Plaza wyznacza nowe standardy kształtowania miejskich przestrzeni publicznych i otwiera ulicę Świętojańską w stronę ważnych miejskich inwestycji: Gdyńskiej Szkoły Filmowej, nowego Placu Grunwaldzkiego i kolejki szynowej na Kamienną Górę. Kolejną gdyńską inwestycją firmowaną przez Moderna Investment jest nowoczesna kamienica Nautikka przy ul. Pomorskiej 8.

 

Wyjątkową wartość Moderny stanowią osoby o wysokich kwalifikacjach w zakresie projektowania i realizacji inwestycji, finansowania, nadzoru budowlanego. To właśnie specjalistyczne kompetencje połączone wspólnymi ambicjami pozwalają realizować tak odważne projekty. Pełne zaangażowanie, pasja do podejmowania wyzwań i pęd do uzyskiwania najlepszej jakości to cechy pracowników, na których deweloper  konsekwentnie buduje swoją przewagę na rynku. Moderna koncentruje wokół siebie zespół rzetelnych partnerów z bogatym doświadczeniem rynkowym. Firma pracuje tylko z solidnymi i dokładnie sprawdzonymi podwykonawcami. Dzięki temu inwestycje są realizowane terminowo i według najnowszych standardów branży.

 

WIERZYMY, ŻE BYCIE DEWELOPEREM TO NIE TYLKO BUDOWANIE. TO TWORZENIE NAJLEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI PRZEZ STAWIANIE SOBIE AMBITNYCH CELÓW!

 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia