TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.09.2015

Pomeczowa konferencja: Wyspiarski styl w drugiej połowie

Grzegorz Niciński (Arka):

 

- Na pewno cieszy punkt zdobyty w takich okolicznościach. Przyjechaliśmy walczyć tutaj o trzy punkty. Po bramce groźnego i świetnie grającego Demianiuka, GKS dobrze się bronił, dobrze kontrował, miał okazję strzelić bramkę na 2:0, ale taka jest piłka nożna, że gdy nie wykorzystuje się swoich sytuacji to najczęściej traci się tą bramkę w końcówce spotkania.

 

Rafał Ulatowski (GKS):

 

- Wynik determinują mocne uczucia i emocje. Jak mówi piłkarskie przysłowie: "suma szczęścia zawsze wychodzi na zero". Przeżyliśmy dziś gorycz rozczarowania. Piękna bramka z rzutu wolnego Michała Nalepy zaważyła o wyniku spotkania. Bardzo wyspiarski styl w drugiej połowie miał ten mecz, kiedy to Paweł Abbott walczył ciągle w pojedynkach główkowych z Cverną czy Michalskim. Mamy w czwartek mecz pucharowy i jest okazja by przypomnieć się takim drużynom jak Legia Warszawa czy Lechia. Potem jedziemy do Kluczborka walczyć o trzy punkty.

 

 

źródło: www.gks.net.pl
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia