TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.09.2015

Zmiana udziałowca w Arce.

Informujemy, że w dniu 20 sierpnia 2015 r. w wyniku transakcji, zmieniło właściciela 25% akcji Sportowej Spółki Akcyjnej Arka Gdynia.

 

Dotychczasowy udziałowiec C. Urlich S.A. zbył akcje na rzecz firmy Football Club Sp. z .o.o. z Gdyni.   

 

Jednym z właścicieli spółki Football Club jest Rafał Murawski, założyciel fundacji  "Nigdy nie zostaniesz sam" która jest inicjatorem i przy wsparciu klubu wdraża projekt "Arka na twojej dzielnicy". Jego celem jest dotarcie i zachęcenie do zabawy z piłką jak największej grupy najmłodszych adeptów futbolu i sympatyków żółto niebieskich.

 

Rada Nadzorcza i Zarząd spółki realizując proces restrukturyzacji finansów, mają nadzieję, że pozyskanie akcji przez podmiot identyfikujący się z Arką, realizujący  proces szkolenia młodzieży, przyczyni się do podniesienia poziomu stabilności przyszłych kadr szkolonych i wychowanych w duchu przywiązania i poszanowania dla żółto-niebieskich barw i tradycji Arki Gdynia.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/1276955069_3_832721_9be93024eb3bcdfc217b12e302312f7f.jpg

 

O komentarz poprosiliśmy także Rafała Murawskiego:

 

Moją przyszłość wiążę z Gdynią oraz klubem, w którym zaczęła się moja poważna piłkarska przygoda.  Czuję się  zobowiązany by odwdzięczyć się ludziom którzy wspierali mnie w początkach mojej kariery  .

 

Moja firma już od kilku lat inwestuje w przedsięwzięcia propagujące sport, głównie wśród najmłodszych, mam nadzieję że krok który poczyniliśmy, pozytywnie przyczyni się do rozwoju i przyszłych sukcesów Arki Gdynia.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia