TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

06.09.2015

Piłkarze po meczu: Próbowaliśmy do końca.

Wyprawa do Pruszkowa przyniosła 1 punkt i wciąż nasz zespół plany na zwycięstwo musi odłożyć do następnej kolejki.

 

Damian Mosiejko:

 

To tylko remis i nie jesteśmy usatysfakcjonowani . Swojej gry nie chcę oceniać. Od tego są analizy. W sumie zremisowaliśmy, ale też trzeba dzisiaj zauważyć, że potrafiliśmy odrobić stratę , bo w końcu różnie mogło się to zakończyć.  Nie wiem jak wytłumaczyć to, że straciliśmy prowadzenie.

 

Jeszcze gdy się  rozgrzewałem i patrzyliśmy na mecz z chłopakami z boku wydawało się, że mamy to spotkanie pod kontrolą. Po pierwszej mogliśmy niemal od razu zdobyć drugą bramkę, ale się nie udało.

 

Niestety taka jest piłka, potem my straciliśmy jedną, potem drugą. Na szczęście Rafał uratował nam punkt.  W każdym celem są oczywiście 3 punkty, ale boisko weryfikuje zawsze plany. Musimy wziąć się do roboty i zapieprzać na treningach tak jak teraz, ale też musimy mieć nieco więcej szczęścia. W każdym meczu mamy znakomite sytuacje , w których nie trafiamy. Chcąc grać o wyższe cele musimy je wykorzystywać.

 

Grzegorz Tomasiewicz:

 

Straciliśmy dwie głupie bramki. Dobrze, że potrafiliśmy odrobić stratę.  Do samego końca walczyliśmy o zwycięstwo, ale się niestety nie udało. Miałem ofensywne zadania, ale oczywiście nie mogłem zapominać o defensywie. To  na początku zawsze jest najważniejsze. Nie możemy cieszyć się z tego punktu, ale to dopiero 7 kolejek i nie możemy się załamywać. Musimy zrobić wszystko, żeby wygrać w następnym spotkaniu.

 

KK, tr

 

 

Sponsorem relacji z meczu wyjazdowego jest firma Heliodor

 

Wybierz obszar
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia