TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

23.05.2015

Pomeczowa konferencja: Zespół odczuł maraton spotkań.

 

 Grzegorz Niciński (Arka):

 

- Ciężko gra się bez publiczności, ale myślę, że to był dobry mecz, przede wszystkim otwarty. Graliśmy dziś etapami. Mieliśmy dobre momenty, mieliśmy słabsze momenty. Jeśli chodzi o sytuacje bramkowe, to zdecydowanie więcej miał ich zespół Irka (Mamrota - przy. red.). Troszkę ratowały nas słupki tutaj w Głogowie. W końcówce meczu już każdy dążył do zwycięstwa. Mieliśmy kilka swoich sytuacji, ale skończyło się remisem. Pewnie Irek czuje niedosyt, że nie udało się tych sytuacji wykorzystać. My też mogliśmy zachować się lepiej przy swoich, ale trudno. Kończy się maraton - trzeci mecz w ciągu siedmiu dni. Zespół mocno to odczuł. Trzeba się zregenerować i powalczyć o punkty w następnych kolejkach, by sezon zakończyć jak najwyżej w tabeli.

 

Czy zawodnicy przekonali mnie, że warto na nich postawić w przyszłym sezonie? Mamy w klubie politykę transferową i jeden mecz o niej nie decyduje. Mam świadomość, że przyjdzie jeszcze czas na podsumowanie całego sezonu. W każdym klubie są rozmowy transferowe, przymiarki, rozmowy, i tak będzie u nas.Na pewno, jedni zawodnicy wyglądają lepiej, inni gorzej, to jest naturalne, że nikt nie zagra idealnie wszystkich spotkań. My się przyglądamy, zwracam uwagę, że wyszliśmy dziś pięcioma młodzieżowcami. Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas. mamy jeszcze dwa mecze. na pewno czuje pewien niedosyt, bo początek był bardzo fajny, potem passa remisów, potem porażki. Na pewno można było więcej zrobić, ale tak jak mówiłem, na podsumowanie przyjdzie czas, te mecze trzeba rozegrać i zakończyć sezon jak najwyżej w tabeli.

 

 

Ireneusz Mamrot (Chrobry):

 

- Trener już właściwie wszystko tutaj powiedział. Szkoda, że zabrakło kibiców, bo mimo że zabrakło bramek, mecz był bardzo fajny. Bardzo otwarty z obu stron. Mieliśmy klarowniejsze sytuacje i szkoda, że przynajmniej jedna z nich nie wpadła, bo mielibyśmy trzy punkty i fajnie byśmy to zakończyli. Wyjaśniła się jednak sytuacja w tabeli - osiągnęliśmy swój cel i utrzymaliśmy się w pierwszej lidze. Mimo tych wszystkich nieszczęść, które dotknęły nas wiosną. Po tej pladze kontuzji to naprawdę duże osiągnięcie, jesteśmy bardzo z tego zadowoleni. Mamy jeszcze swój dalszy cel. Chcemy skończyć być na tym miejscu, które gwarantowałoby to utrzymanie nawet wtedy, gdyby nie wycofała się Flota. Dla nas sezon więc się nie skończył. Gramy dalej o punkty.  

 

 

notował: Arkadiusz Skubek

 

SPONSOREM RELACJI Z MECZU WYJAZDOWEGO JEST KiM TRANSPORT - transport kontenerów morskich

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia