TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.04.2015

Arka chce z Niecieczy wrócić z punktami!

Wczesnym rankiem wyjechali nasi zawodnicy na spotkanie z Termalicą w Niecieczy. W stosunku do meczu z Miedzią trener Grzegorz Niciński w 18-stce meczowej dokonał dwóch zmian. W miejsce Dawida Kędry do autokaru wsiadł Łukasz Skowron, a za Olka Jagiełłę Maciej Dampc.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A4466_b93482219972576cc0bb219ca79b0e05.jpg

 

Wciąż trener nie może skorzystać z Patrika Lomskiego, który na leczenie udał się do Finlandii, a także  Glaubera, Macieja Wardzińskiego oraz Michała Szuberta, którzy także nie są w pełnej dyspozycji. 

 

Przed wyjazdem do Niecieczy pytaliśmy trenera Nicińskiego o oczekiwania  w kontekście trudnego rywala jakim jest Termalica i niezbyt korzystnego bilansu spotkań jaki ma z tym rywalem Arka.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/129A4425_2e58a6ac6678dade7fee8bfa9ddb7160.jpg

 

Nie patrzę na wyniki poprzednich spotkań. Każda passa zresztą kiedyś się kończy.  Jedziemy do zespołu, który walczy o awans do Ekstraklasy i jest jednym z faworytów tej ligi. Wiem, że nie jesteśmy faworytem, ale jedziemy taki kawał drogi, aby powalczyć i wrócić z punktami.

 

Termalica w tych rozgrywkach zanotowała tylko 4 porażki, ale uważam, że nie jesteśmy na straconej pozycji.  Patrząc na naszą grę wiosną ważne będzie, aby  wykorzystać sytuacje, które uda nam sie stworzyć.  Ostatnio to nam się nie udawało.  Każdy mecz jest jednak inny. Ważne , aby także ustrzec się błędów i wykorzystać nawet tę jedyną sytuację jaka będzie. 

 

Trzymamy więc kciuki i liczymy, że wraz z grupą około 150 kibiców, jaka wybiera się do Niecieczy żółto-niebiescy będą wracać na święta w dobrych humorach!

 

 

Kadra na mecz z Termalicą:

 

1. Łukasz Skowron
24. Jakub Miszczuk


Obrońcy:


3. Krzysztof Sobieraj
7. Łukasz Kowalski

17. Maciej Dampc
23. Marcin Warcholak

29. Michał Marcjanik
32. Przemysław Stolc


Pomocnicy:


6. Antoni Łukasiewicz
8. Marcus da Silva
14. Michał Nalepa
15. Grzegorz Lech
19. Michał Rzuchowski
20. Bartosz Ława
25. Paweł Wojowski
26. Michał Renusz


Napastnicy:


9. Paweł Abbott

33. Piotr Karłowicz

 

 

 tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia