TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.03.2015

Colin Hendry i wielu innych na meczu Arki!

Podczas meczu z Miedzią Legnica (28 marca) będzie nam niezmiernie miło gościć uczestników pierwszego w Polsce dwudniowego profesjonalnego kursu scoutingowego prowadzonego przez doświadczonych skautów z Premier League. 

 

 

Swoim doświadczeniem z uczestnikami kursu podzieli się między innymi była gwiazda angielskiej Premier League, uczestnik Ligi Mistrzów oraz wielokrotny kapitan reprezentacji Szkocji Colin Hendry.

 

Kurs jest adresowany do obecnie pracujących jaki i przyszłych scautów, trenerów, dyrektorów sportowych, agentów piłkarskich, byłych zawodników, szkół, akademii, studentów i mediów sportowych. 

 

Certyfikat IPSO oraz indywidualny numer członkowski otrzymają osoby, które pozytywnie zdadzą egzamin na podstawie raportu zawodnika podczas obserwacji z meczu Arka Gdynia vs Miedź Legnica.

 

Z pełną rekomendacją naszej organizacji uzyskają zdolność do ubiegania się o staże i pracę w krajowych i zagraniczne klubach,  a także zajęcia praktyczne z scoutami Premier League podczas meczów na żywo w Wielkiej Brytanii.

 

Informacje o kosztach i programie oraz zapisy na stronie  www.ipsofootball.com

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia