TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

30.11.2014

Konferencja po meczu Sandecja - Arka.

Trenerzy skomentowali przebieg spotkania na konferencji prasowej. Co zrozumiałe, w dużo lepszym nastroju był szkoleniowiec gospodarzy, którego podopieczni zdobyli dzisiaj ważne 3 punkty.

 

Grzegorz Niciński (Arka): 

 

 - Gratuluję trenerowi zwycięstwa. Sandecja zdobyła dziś ważne punkty, my niestety je straciliśmy przez swoje proste błędy. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie sytuacje, które powinniśmy wykorzystać. Niestety, jedna z nielicznych okazji została wykorzystana przez zespół Sandecji. Zostaliśmy wypunktowani. Jeśli chcemy grać i zdobywać punkty to nie możemy tak się zachowywać w sytuacjach boiskowych.

 

Oczekiwania w Arce były inne. Początek rundy był nieudany, nasza gra nie przekładała się na punkty i niestety pracę stracił Dariusz Dźwigała. Potem udało nam się poprawić dyspozycję. Widocznie potrzebowaliśmy trochę czasu. Zespół został przebudowany i dopiero później przełożyło się to na punkty. Mamy nad czym pracować, mamy 26 pkt. - jest to i dużo i mało.  Teraz spokojna zima, solidna praca i od wiosny chcielibyśmy oglądać Arkę na jeszcze lepszym poziomie.

 

Piotr Stach (Sandecja):

 

 - Dziękuję za gratulacje. Powiem szczerze, że było nam ogromnie trudno w pierwszej połowie. Spodziewaliśmy się, że Arka zagra wyższym pressingiem, ale w pierwszej części nas zdominowała. Obroniliśmy się sytuacją, po której strzeliliśmy bramkę. Po przerwie poprawiliśmy naszą grę, w kilku sytuacjach wykorzystaliśmy wysokie ustawienie Arki. Udało się tą zwartą grupę rozproszyć poprzez zagrania „za plecy” zawodników, czego dowodem są dwie kolejne bramki.

 

Ogromne słowa uznania i gratulacje dla chłopaków. Przychodząc tutaj dwa miesiące temu zastałem zupełnie inny zespół, a dziś kończymy rundę w całkiem odmiennych nastrojach. Warto inwestować w tych chłopaków, wzmocnić się i możemy być solidnym zespołem, który będzie odbierał punkty najsilniejszym.

 

Dziś nie mogliśmy skorzystać z czterech podstawowych zawodników, a ci którzy dostali szansę pokazali przydatność do zespołu. Jeszcze raz dziękuje moim piłkarzom.

 

Sponsorem relacji z meczu wyjazdowego jest  firma RISTRETTO COFFEE:

 

 

kk 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia