TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.11.2014

Trener Wilczyński po meczu rezerw.

Po meczu z Pogonią II Szczecin trener Robert Wilczyński nie ukrywał rozczarowania wynikiem. Teraz celem jego podopiecznych będzie przekuć wynikającą z porażki sportową złość na dobrą postawę w zamykającym rundę jesienną spotkaniu z Bałtykiem Gdynia.

 

- Na pewno końcowy wynik to dla nas duże rozczarowanie. Wiedzieliśmy, że ten mecz będzie bardzo ciężki. Powiem wprost, że jestem wściekły, gdyż mieliśmy możliwość wspiąć się w górę tabeli i tą szansę zepsuliśmy.

 

Ogólnie z samej gry możemy być zadowoleni. Niestety, nie zawsze wygrywa drużyna, która stwarza sobie sytuacje. Zabrakło tej bramki, która by umożliwiła zwycięstwo, a były ku temu okazje. Szkoda okazji Dawida Tomczaka, który przy pewnej dozie szczęścia znalazł się w idealnej sytuacji. Gdybyśmy to trafili to mecz jeszcze różnie mógłby się potoczyć.

 

Myślę, że każdy ma w sobie złość po dzisiejszym meczu. Trzeba zrobić wszystko, aby ją pokazać w kolejnym meczu i zabrać punkty lokalnemu rywalowi.

 

kk 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia