TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

04.10.2014

Trener Witt po meczu rezerw.

Po efektownym zwycięstwie 3:0 z liderem KS Chwaszczyno zadowolenia z wyniku i gry swojej drużyny nie krył trener Grzegorz Witt. Podkreślił, że zwycięstwo jest zasługą piłkarzy i całego sztabu szkoleniowego. 

 

- Nie spodziewaliśmy się, że to zwycięstwo przyjdzie nam tak łatwo. Na pewno zawodnikom należą się duże brawa. Podkreślam także rolę mojego sztabu, zwłaszcza trenera Ulanowskiego. Grał on w drużynie z Chwaszczyna w zeszłym sezonie, był jednym z współautorów ich awansu i jego cenne uwagi na pewno nam pomogły.

 

Zespół dobrze funkcjonował w dzisiejszym meczu. Cieszę się również z tego, że oprócz cech wolicjonalnych, jak determinacja i zaangażowanie, górowaliśmy nad przeciwnikiem także pod względem umiejętności piłkarskich.

 

Powiedziałem zawodnikom w szatni, że mają potencjał, aby wygrać z Chwaszczynem i wspaniale znalazło to odzwierciedlenie na boisku. Cieszymy się bardzo ze zwycięstwa!

 

kk 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia