TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.08.2014

Rezygnacja Piotra Wesołowskiego z funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej.

Pan Piotr Wesołowski złożył, zgodnie z zapowiedziami, rezygnację z funkcji Przewodniczącego i Członka Rady Nadzorczej Arki Gdynia Sportowej Spółki Akcyjnej i przestał pełnić te obowiązki.

 

Funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Pan Piotr Wesołowski pełnił od września 2011 roku, a w Radzie zasiadał (z przerwami) od 2001 roku.

 

Od  2005 roku Pan Piotr Wesołowski był Wiceprezesem Zarządu firmy Polnord SA, a od listopada 2012 jest w niej Prezesem Zarządu. Polnord SA to nasz wieloletni partner strategiczny, będący z Arką w lepszych i gorszych momentach. W tym sezonie logo firmy Polnord ponownie dumnie widnieje na piersiach koszulek zawodników Arki Gdynia.

 

Dziękując Panu Piotrowi Wesołowskiemu za dotychczasowe zaangażowanie i pracę na rzecz Klubu mamy nadzieję, że podobnie jak to miało miejsce do tej pory, będzie Arkę wspierał na pozostałych polach swojej działalności.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia