TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

07.05.2014

Zapraszamy na Dzień Otwarty nowej szkółki piłkarskiej "Arka Gdynia Chylonia!"

11 maja o godzinie 12:00 na obiekcie Checzy przy ul. Zamenhofa 17 odbędzie się Dzień Otwarty Szkółki Piłkarskiej "Arka Gdynia Chylonia". Projekt przygotowany przez Fundację "Nigdy nie zostaniesz sam" Rafała Murawskiego kierowany jest do najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic, którzy chcą połączyć możliwość uprawiania sportu – piłki nożnej, rozwoju fizycznego i przywiązania do żółto-niebieskich barw.

 

 Główna idea akcji:

 

ARKA NA TWOJEJ DZIELNICY”

futbol wraca na podwórka

 

Cele Fundacji:

 

-Utworzenie szkółek piłkarskich pod hasłem „Arka na Twojej dzielnicy”

-Możliwość rozwoju zainteresowań dzieci chcących uprawiać piłkę nożną w sposób zorganizowany, usystematyzowany z dbałością o rozwój psychofizyczny dziecka.

-Wyciągnięcie ręki do opiekunów adeptów naszych szkółek poprzez organizowanie zajęć sportowych w możliwie najbliższym sąsiedztwie miejsca zamieszkania.

 

Program ten  będzie realizowany poprzez zajęcia sportowe prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, propagowanie zdrowego stylu życia   oraz zajęcia wychowawcze, w których nadrzędnym celem będzie wychowanie w duchu fair play oraz zawsze godne reprezentowanie żółto-niebieskich barw.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/herb_agc_151d6ab5dbcca39c0d2b034c0be3a6df.jpg

 

Wszystkich rodziców wraz z dziećmi w wieku od 5 do 10 lat  zapraszamy w najbliższą niedzielę na godzinę 12.00 na obiekty gdyńskiej Checzy, gdzie mieścić się będzie pierwsza z planowanych szkółek. "Arka Gdynia Chylonia".

 

W programie obok zapisów i możliwości rozmów z trenerami i piłkarzami Arki super loterie!

 

Do wylosowania będą m.in. koszulki ufundowane przez byłych i obecnych zawodników Arki.  Zysk z loterii przeznaczony będzie na dalszy rozwój szkółek.

 

Wszystkie szkółki piłkarskie „Arka na Twojej dzielnicy” będą działały w strukturach Fundacji „Nigdy nie zostaniesz sam”. Docelowo najlepsi zawodnicy szkółek piłkarskich będą trafiać poprzez Akademię SI ARKA do struktury klubu Arka Gdynia SSA , aby kontynuować dalszy rozwój na poziomie profesjonalnym.

 

Wśród trenerów koordynatorów projektu jest były utalentowany zawodnik Arki Krystian Żołnierewicz. 

 

więcej: TUTAJ

 

Zapraszamy!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia