TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.11.2013

Akcja "5 na 5" przed meczem z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza!

Mecz ze Stomilem już za nami.Teraz przyszedł czas przygotowań do meczu z Termalicą, na którą otwarte już będą trybuny Tory i Górka! Mamy nadzieję, że ostatnie wydarzenia tylko wzmożyły głód piłki nożnej wśród naszych kibiców i w meczu z Termalicą będziemy mieć minimum 5 tys. frekwencję.
 
Po podsumowaniu rundy jesiennej 2013 trzeba przyznać, że średnia liczba kibiców na stadionie była całkiem niezła - blisko 4,5 tys. kibiców! Ponadto w 3 meczach ilość kibiców znacznie przekraczała 5 tys. Dlatego wierzymy w możliwości i mobilizację naszych kibiców, w związku z czym przygotowaliśmy dla Was specjalną akcję!
 
"5 NA 5"
 
Jeśli frekwencja w meczu z Termalicą przekroczy 5 tys. kibiców, bilety na mecz Pucharu Polski z Miedzią Legnica i jednocześnie pierwszy mecz w rundzie wiosennej będą o 5 ZŁOTYCH TAŃSZE!!!
 
Jest o co powalczyć, więc nie ma co zwlekać tylko trzeba kupować bilety na Termalicę. Zapraszajcie znajomych, rodzinę, udostępniajcie wszędzie tę informację, żeby jak najwięcej kibiców o niej usłyszało! Mecz ze Stomilem Olsztyn pokazał, że nasi kibice są zmobilizowani, dlatego teraz pokażmy, że mecze Arki w Gdyni są dla nas nie tylko wydarzeniem sportowym, ale gdyńskim świętem!
 
WSZYSCY NA STADION!
 Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia