TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.10.2013

Konkursy meczowe - bądźcie czujni!

Przypominamy o konkursach, które są organizowane w przerwie meczu i pojawią się również w dzisiejszym meczu z Kolejarzem Stróże. Do tej pory stałym elementem był konkurs organizowany razem z naszym partnerem U7, w którym do wygrania są wejściówki na kręgle oraz gadżety klubowe.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/logoU71duze_db820aab6ca6cab20b74528045eb28e4.jpg
 
Uczestnicy konkursu są typowani jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Nasza maskotka Śledź rzuca w trybuny frisbee, na ktorych jest umieszczona informacja o konkursie. Osoby które złapią frisbee, zgłaszają się do nas w przerwie meczu i następnie strzelają rzuty karne na bramkę, w której obrońcą jest...Śledź.  
 
http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/TYSKIE_7882f7c288477dfdc5dbb929718128a5.jpg
 
Od niedawana można wziąć udział w kolejnej zabawie. Tym razem konkurs prowadzony jest wspólnie z naszym partnerem Kompanią Piwowarską oraz Restauracją Olimpijska5 i dedykowany wyłącznie do osób pełnoletnich. Metoda typowania uczestników polegać będzie na losowo wybranych uczestnikach, których nazwiska zostaną podane tuż przed rozpoczęciem I połowy - dlatego warto czujnie wsłuchiwać się w komunikaty spikera. Uczestnicy będą musieli wykonać określoną liczbę żonglerki z piłką nożną. Nagrodą w konkursie są żetony na piwo Tyskie, do wykorzystania we wszystkich punktach gastronomicznych mieszczących się na stadionie. 
 
ZAPRASZAMY!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia