TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.09.2013

Główni sponsorzy Arki - Miasto Gdynia i KB Dom!

Niedawno pisaliśmy o naszym wieloletnim sponsorze strategicznym, firmie Polnord. Teraz przedstawiamy naszych głównych sponsorów: Miasto Gdynia oraz firmę Korporacja Budowlana Dom.
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/gdynia_sportowa_04147b160e289592c110b6ef06738965.jpg
Miasto Gdynia od lat słynie z dużego nacisku na propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia, a przeróżne dyscypliny sportowe na stałe wpisały się już w wizerunek Gdyni. Jednym z elementów tego wizerunku jest bez wątpienia klub Arka Gdynia, który zajmuje szczególne miejsce na mapie Gdyni. Miasto wspiera Arkę nie tylko finansowo, ale także dbając o nowoczesną infrastrukturę sportową, z której klub na codzień może korzystać. Dzięki Miastu Gdynia, Arka rozgrywa swoje mecze na jednym z najnowocześniejszych stadionów piłkarskich w Polsce.
Władze Gdyni wraz z Gdyńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, odpowiedzialnym za sportowe oblicze miasta, nieustannie dokładają starań, żeby miejskie kluby sportowe miały solidne zaplecze treningowe i mogły się rozwijać. Ponadto w gdyńskim kalendarzu co roku przybywa dużych, prestiżowych imprez sportowych, takich jak Tall Ship Races, Volvo Gdynia Saling Days czy Herbalife Triathlon Gdynia, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem w całym kraju.
Poza klubami sportowymi grającymi w najwyższych klasach rozgrywkowych oraz prestiżowymi imprezami sportowymi, które składają się na wizerunek miasta, Gdynia dba także o swoich mieszkańców, do których wychodzi z szeroką ofertą zajęć oraz warsztatów sportowych. Praktycznie każdy gdynianin może znaleźć coś dla siebie, a zajęciami można wypełnić niemal cały tydzień. W ofercie znajdują się zajęcia z Tai Chi, Jogi, MTB dla miłośników rowerów, popularne już w całym kraju Nordic Walking, Biegam bo Lubię dla biegaczy oraz wiele innych.
Od kilku lat sondaże pokazują, że mieszkańcy Gdyni są najszczęśliwszymi mieszkańcami w Polsce i są najbardziej zadowoleni ze swojego miasta. Trudno się dziwić, patrząc na trud i starania jakie włodarze miasta wkładają w to, żeby Miasto się stale rozwijało, a wraz z nim jego mieszkańcy. 
  
Jak głosi hasło, Arka to "Klub marzeń Miasta z morza". Hasło to pokazuje jak nierozerwalne są związki pomiędzy Miastem i Klubem. Jesteśmy dumni, mogąc reprezentować tak wspaniałe Miasto i mamy nadzieję, że już niebawem, między innymi dzięki wsparciu i zaangażowaniu Miasta Gdynia, Arka będzie mogła świętować awans do Ekstraklasy.
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/KBDom_LOGO_1_c5aabada09106e73fc6824fdc0704907.jpg
Kolejnym gównym sponsorem Arki jest Korporacja Budowlana Dom, która jest z klubem już od kilku sezonów. Znaczącym obszarem działalności firmy jest kompleksowa realizacja przedsięwzięć budowlanych.
Już blisko 10 lat Spółka Korporacja Budowlana Dom realizuje wymagające projekty.  W zależności od potrzeb Inwestora, mając na uwadze dużą mobilność oraz wykwalifikowany personel, spółka gotowa jest zrealizować każde zadanie inwestycyjne.
W swojej bogatej ofercie KB Dom proponuje: beton architektoniczny, elewacje wentylowane Novabrik (jako wyłączny producent i dystrybutor w Polsce), prefabrykaty drogowe i kolejowe, systemy kanalizacji deszczowej, kostkę betonową, ściany, stropy, schody, a także posiada kopalnię kruszyw.
Sukcesy Korporacji Budowlanej Dom są najlepszym odzwierciedleniem najwyższej jakości oferowanych usług.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia