TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

31.08.2013

Trenerzy o meczu: Piłka uczy pokory.

Po niespodziewanej porażce z Okocimskim trener Paweł Sikora stwierdził, że on sam i zawodnicy muszą wyciągnąć niezbędne wnioski, by takie sytuacje już się nie powtórzyły. Natomiast szkoleniowiec gości Piotr Stach nie ukrywał radości ze zdobycia kompletu punktów i dziękował swojej drużynie za ambitną postawę.

 

Piotr Stach (Okocimski):

 

- Ogromne gratulacje dla mojej drużyny za zwycięstwo. Przewidywaliśmy właśnie taki scenariusz spotkania. Graliśmy z naprawdę silnym zespołem, ale to my byliśmy lepsi o jedną bramkę. Cieszę się, że moi zawodnicy uwierzyli w siebie, gdyż jest to klucz do sukcesu.

 

Paweł Sikora (Arka):

 

- Po dzisiejszym meczu mogę powiedzieć, że piłka uczy pokory. Na boisku nie decyduje wysokość kontraktów czy nazwisko. Nie będę krytykował swoich piłkarzy i biorę tę porażkę na siebie. Być może za mocno zaryzykowałem z taktyką, wprowadzając trzeciego napastnika. Wypada mi tylko przeprosić kibiców, że musieli oglądać tak nieskuteczny zespół i podziękować, że mimo wszystko do końca nas dopingowali. Mogę obiecać, że wyciągniemy z tego meczu wnioski. U nas nie ma wielkich gwiazd, więc muszą pracować wszystkie formacje. Jeśli tego nie będzie to niestety można się spodziewać, że mecze mogą wyglądać tak jak dzisiaj.

 

Na pewno nie wypada nam tracić takich goli, jakie straciliśmy. Dziś zawiodły wszystkie formacje. W każdej mógłbym się doszukać błędów. Dlatego nie chcę oceniać na gorąco tylko muszę najpierw wszystko dokładnie przeanalizować.

 

Nigdy nie dopisujemy sobie punktów przed spotkaniem. Na pewno każdy mecz chcemy wygrać i z tą myślą wychodzimy na boisko. W 1 lidze do wygrania meczu wystarczy zostawienie serca na boisku, a tak dzisiaj zrobili piłkarze z Brzeska.

 

Co do transferów, to jest mi potrzebny bramkarz i prawy pomocnik. Potrzebuję mieć większy wybór na ławce. Cały czas o tym myślę, lecz w tej kwestii decydują niekiedy sprawy ekonomiczne.

 

kk 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia