TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

06.04.2013

Trenerzy po meczu: Wynik zadał kłam spekulacjom.

Trenerzy na konferencji pomeczowej podkreślali wolę walki i zaangażowanie swoich zawodników. Trener gospodarzy miał pretensje do sędziego o dwie decyzje, które podjął.  Jednocześnie obaj byli zadowoleni, że przebieg  meczu zaprzeczył spekulacjom, które towarzyszyły mu od wczoraj.

 

 

Paweł Sikora:

 

Tym wynikiem zadaliśmy kłam wszystkim spekulacjom, które sie pojawiły. Obaj, ja i trener Jurij mówiliśmy przed meczem, że w obecnych czasach takie rzeczy już nie mają miejsca. Cieszy nas reakcja PZPN i to że wszystko się "wyprostowało". Jeśli chodzi o sam mecz, był trudny, graliśmy z przeciwnikiem zdeterminowanym. W ub. roku nie dorównaliśmy jeśli chodzi o walkę i determinację. Dziś byliśmy zespołem lepiej grającym.

 

Uważam także , że  tak jak suma pecha i szczęścia w życiu wychodzi "na zero", tak samo trafnych i błędnych decyzji sędziowskich. Karnego, k†óry być może był nie będę oceniał, ale pamiętam , że w tamtym roku sędzia nie gwizdnął nam ewidentnej ręki w polu karnym. Tak to czasami wychodzi. Dziękuję zawodnikom, naszym kibicom i także miejscowym. Wolę żeby byla taka atmosfera i doping na trybunach niż puste krzesełka. Widać, że Gdynia i Bydgoszcz zasługują na to, aby walczyć o Ekstraklasę.

 

Jurij Szatałow:

 

Nie wiem komu zależało , aby przed meczem wytwarzać taką nerwową atmosferę. Oczernianie klubów, Zawiszy i  Arki szybko podchwyciły media ogłaszając, że wróciła korupcja. To jest dla mnie śmieszne i nie rozumiem ludzi którzy pracują w tych mediach. To dla mnie dziwne. Bez żadnych faktów stwierdzają , za przeproszeniem, tego typu dyrdymały.

 

Sam mecz piłkarsko nie stał na wysokim poziomie, ale byla wola walki z obu stron. Piłkarze grali z dużym zaangażowaniem. Ja po analizie tego meczu na pewno będę miał pretensje do moich piłkarzy za realizację zalożeń taktycznych. 

 

Jeśli chodzi o sędziowanie uważam, że sędzia zabrał nam punkty. Ogladałem powtórki. Spalonego nie było, nasz zawodnik był metr za obrońcą , wbiegał z głębi , bramka była prawidłowa. Rzut karny był stuprocentowy. Sędzia był blisko, nie wiem dlaczego  tak zadecydował. Tylko on wie.

 

tryb

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia