TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.03.2013

Aura nie pomaga. Statystyka za Arką.

Dobre nastroje po udanej inauguracji w Poznaniu na początku przygotowań do meczu z Cracovią zmąciła …zimowa aura.  Sprawiła bowiem, że ponownie musieli zmienić plany treningowe i powrócić na murawę boiska rugby.

 

Zanim to nastąpiło do południa nasz zespół zaliczył dziś  zajęcia na hali LA. Pod okiem Wojciecha Ignatiuka, który powrócił ze zgrupowania kadry futbolistek nasi zawodnicy najpierw przeprowadzili rozgrzewkę ogólnorozwojową. Potem były ćwiczenia na technikę biegu (z płotkami) , na dynamikę oraz ćwiczenia wzmacniające.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7959_155a1f7eee96245a5cf656d624e54342.jpg

 

Po południu udali się na wspomniane boisko rugby, gdzie dominowały  zajęcia na siłę dynamiczną oraz tzw. małe gry interwałowe kształtujące wydolność.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_7966_909dd2bd00f050cce871ac438e3ca184.jpg

 

Dziś z pierwszym zespołem trenowali także Robert Sulewski i Michał Jankowski. Zabrakło przeziębionego Marcusa Da Silvy, a w czasie zajęć popołudniowych  boisko opuścił z powodu lekkiego urazu Peres Benevente.

 

Po wygranej z Wartą mecz z Cracovią i kolejny wyjazd do Łęcznej zweryfikują potencjał naszego zespołu. Na tle Cracovii mającej za zadanie wywalczyć awans żółto-niebiescy mają okazję pokazać w jakim miejscu obecnie się znajdują.

 

Ewentualny sukces, na który liczymy niewątpliwie dodałby energii na kolejne mecze. U siebie Arka potrafi ogrywać Cracovię. W ostatnich 2 meczach jeszcze w Ekstraklasie nie straciła bramki: było 2:0 i 3:0. Jeszcze nigdy Cracovia w meczu ligowym w Gdyni nie wygrała! Ostatnie punkty z "Pasami"  Arka u siebie straciła po remisie 1:1 11 kwietnia 2006 roku… Szczegółowe statystyki przedstawimy przed meczem, ale to pokazuje, że niezależnie od aktualnych lokat i celów Arka nie stoi na straconej pozycji!

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia