TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.07.2011

Arka z Wronek pojedzie do Niemiec.Rezerwy do Jarocina, juniorzy do Wisły.

Potwierdziły się zapowiadane wcześniej plany pierwszego zespołu Arki dotyczące dalszych przygotowań przed sezonem w Niemczech.

 

Arkowcy prosto ze zgrupowania we Wronkach udadzą się do niemieckiego Grimma położonego  w kraju związkowym Saksonia, w okręgu administracyjnym Lipsk. Wyjazd do Niemiec  nastąpi  w sobotę 9 lipca. Już w niedzielę nasz zespół rozegra sparing z Dynamo Drezno. Trwa ustalanie drugiego przeciwnika. Wyjazd zespołu do Gdyni planowany jest na 15 lipca.

 

Nie próżnują także zawodnicy bezpośredniego zaplecza pierwszej drużyny. Aktualnie zespół rezerw - podopieczni trenera Dariusza Mierzejewskiego trenuje od wtorku do piątku po dwa razy dziennie na własnych obiektach. W soboty zawodnicy odbywają zajęcia w ramach treningów indywidualnych. Dziś na stadionie SKLA w Sopocie pod okiem trenera koordynatora ds przygotowania motorycznego Grzegorza Witta przeszli testy wydolnościowe.

 

W poniedziałek 18 lipca kadra złożona głównie z zawodników rocznika 1993 i 1994 uda się na zgrupowanie do Jarocina. Tam w okresie do 27 lipca zaplanowane są 3 sparingi.

 

Z kolei juniorzy młodsi pod wodzą Krzysztofa Janczaka, któremu wsparcia udzieli koordynator ds młodzieży Jacek Dziubiński w dniach od 19 do 28 lipca przebywać będą na zgrupowaniu w Wiśle.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia