TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.05.2017

We Wrocławiu liczą się tylko punkty!

Arka po przeprowadzeniu treningu techniczno-taktycznego na bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu wyjechała do Wrocławia na mecz ze Śląskiem.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_5845_bc63b7ec069efa8feb1755baf61cfc26.jpg

Tadeusz Socha mistrz Polski ze Śląskiem i zdobywca Pucharu Polski z Arką. Grał w ostatnim meczu sezonu 2010/11, gdy Śląsk wygrał z Arką i ta pożegnała się z Ekstraklasą. Dzisiaj będzie miał dokładnie odwrotny cel. Pokonać Śląsk i zachować Ekstraklasę w Gdyni.  Po stronie Arki z zawodników grających w tamtym meczu pozostał jedynie Miroslav Bożok.

 

To spotkanie jeszcze nie decyduje, ale zdobycie punktów wydaje się obowiązkiem?

 

Tak. Jedziemy po punkty, jedziemy po 3 punkty! Uważamy, że pomimo tej przegranej z Wisłą jesteśmy lepsza drużyna na ta chwilę.

 

Mimo porażki optymizm w Was nie przygasł?

 

Pokazaliśmy to nasza grą w meczu z Górnikiem. Pokazaliśmy to z Łęczną, pokazaliśmy to w finale Pucharu Polski i myślę, że pokażemy we Wrocławiu.

 

W ostatnich 2 meczach jednak mieliśmy huśtawkę nastrojów?

 

Łatwiej by nam było po wygranym meczu z Wisła, bo mielibyśmy większy komfort. Z drugiej strony nie ma co kalkulować. Jedziemy do Wrocławia po 3 punkty i myślę, że cała drużyna, jest tak nastawiona, że tylko interesują nas 3 punkty i zwycięstwo we Wrocławiu.

 

Patrzycie na układ spotkań do końca?

 

O kolejnych meczach, o tabelkach, o matematyce, na razie nie myślimy. Skupiamy się na meczu we Wrocławiu.

 

Jak z regeneracją sił. Trwa prawdziwy maraton…

 

Wisła pokazała, że nie jest to problem. Mieli jeden dzień mniej odpoczynku. Więc myślę, że nie ma co się nad tym zastanawiać. Każdy wie o co włączy i damy z sobie wszystko.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_5850_565821b724f87745157f8ed2cdd42018.jpg

We Wrocławiu także po porażce z Zagłębiem Lubin 0:2  głód punktów jest także ogromny:

 

Każdy punkt jest teraz ważny, a zwycięstwo w bezpośrednim pojedynku powoduje, że zespół winduje się w tabeli o kilka miejsc. Wiemy, że to jest arcyważne spotkanie i musimy je wygrać. Musimy w te dwa dni szybko się zregenerować i wyjść na Arkę z taką motywacją i wolą walki jak na Ruch.cytowany przez slasknet.com Kamil Biliński nie pozostawia wątpliwości.

 

Arka w tym  sezonie pokonała Śląsk dwukrotnie 2:0. We Wrocławiu zabraknie pauzującego za kartki Michała Marcjanika. Zagrożeni są Hofbauer, Socha i Warcholak.

 

tryb

 

BILETY NA MECZ Z RUCHEM!http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_online_174cdbb30debfaa25635f1e4d53c2188.jpg

 

  http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/BILETY_096f37b192dd58e61ca9f49e75e7c977.jpg

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia