Juniorzy: Planowe zwycięstwa na własnym boisku

Zgodnie z planem komplet punktów wywalczyli nasi juniorzy. W 12. kolejce podejmowali ligowych średniaków - Polonię Gdańsk. Juniorzy starsi prawie do samego końca musieli  walczyć o 3 punkty, młodsi natomiast urządzili sobie ostre strzelanie.

12. kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów Starszych

Arka Gdynia - Polonia Gdańsk 3:1 (1:0)

Bramki: Matys 19', Róg 53', Orczyk 85' -  Szuba 63'

Arka: Szromnik, Haberka( 75' Marcjanik), Robakowski, Stolc, Matys, Kwaśnik( 75' Orczyk), Bębenek, Mokwa  (45' Kreft), Wardziński, Seweryn (75' Piechowski), Róg.

Od zwycięstwa do zwycięstwa idą arkowcy w rozgrywkach juniorów starszych. Tym razem pokonali Polonię Gdańsk 3:1. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy jednak raziła skuteczność naszych zawodników. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando Arki, pierwsza bramka padła w 19 minucie, Maciej Wardziński idealnie dograł do Damiana Matysa, któremu nie wypadało nie trafić do pustej bramki. Drugiego gola zdobył Karol Róg  w 35 minucie meczu, przy tej bramce ponownie asystował Wardziński. Wydawało się, że jest już po meczu. Gdynianie tego dnia wyjątkowo pudłowali w dogodnych sytuacjach m.in. Adrian Seweryn, Wardziński i Róg. W 63 minucie po rzucie wolnym goście doprowadzili do wyrównania, po dość przypadkowym dośrodkowaniu piłką wpadła w samo okienko bramki strzeżonej przez  Michała Szromnika. Pomimo zdobycia przez polonistów kontaktowego gola, arkowcy cały czas kontrolowali przebieg gry. W końcówce meczu zawodnik Polonii został ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie. Pięć minut przed końcem meczu trzeciego gola dla żółto-niebieskich  zdobył Sebastian Orczyk, znowu  po podaniu Macieja Wardzińskiego, który był jednym z najlepszych zawodników tego spotkania.

12. kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów Młodszych

Arka Gdynia - Polonia Gdańsk 10:0 (7:0)

Bramki:  Fierka 1',14', 32' 34' 40', Nalepa 4', 27' (k), Mozler 41', Kowalczyk 47', Liedtke 55'

Arka: Machola, Zambrowski (60' Maślak), Miotk, Sztandar, Molęda, Liedtke, Nalepa, Mosiejko (41' Miasnikow), Galeniewski (41' Stanuch), Mozler, Fierka (41' Kowalczyk).

Juniorzy młodsi Arki bardzo wysoko  zwyciężyli rówieśników z Gdańska 10:0. Mecz był jednostronnym widowiskiem. Zespół z Poloni ograniczył się tylko do obrony. Zwycięstwo zanotował również lider tabeli - Lechia Gdańsk i trzypunktowa przewaga gdańszczan została utrzymana.