TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka

Aktualności

28.09.2011

Urozmaicona środa

Środa dla piłkarzy Arki rozpoczęła się o godz. 10-ej. Ten dzień był dla nich dość urozmaicony, bo oprócz normalnych zajęć na boisku, podopieczni trenera Nemca odwiedzili również siłownię oraz salę konferencyjną.

 

 


Wszystko zaczęło się od wizyty w Hotelu Nadmorskim. Zanim jednak zawodnicy przekroczyli próg hotelowej siłowni, szkoleniowcy zarządzili lekki rozruch w pobliskim parku. Dopiero po lekkiej przebieżce i kilku ćwiczeniach rozciągających rozpoczęły się zajęcia siłowe. Jak zwykle odbywało się to metodą obiegową, co gwarantowało realizację każdego z ćwiczeń przez wszystkich arkowców.

 

 


Po powrocie na Olimpijską, nastąpiła tylko zmiana obuwia i piłkarze udali się na boczne boisko GOSiR. Tam trenerzy kontynuowali pracę z drużyną nad ich przygotowaniem fizycznym, organizując im kilka baz z różnymi ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Podobnie jak kilkadziesiąt minut wcześniej na siłowni, tak i teraz na boisku zawodnicy krążyli po wszystkich stanowiskach, pracując kolejno nad wszystkimi partiami ciała.

 

 


Zejście z murawy nie oznaczało dziś dla żółto-niebieskich końca zajęć. Po szybkim prysznicu trener Nemec zaprosił do sali konferencyjnej, gdzie odbyła się cotygodniowa odprawa połączona z analizą wideo. Po dawce teorii, zespół jeszcze raz wybrał się do Hotelu Nadmorskiego, tym razem na odnowę biologiczną. Nieliczni postanowili dodatkowo skorzystać z uroków życia w naszym pięknym mieście i zamiast zażywać kąpieli i hydromasażu w wannie, zeszli na pobliską plażę i zanurzyli się wodach Bałtyku. To właśnie dopiero odnowa zakończyła środowe zajęcia dla zawodników Arki.

 

 


Przypominamy, że czwartkowy trening, na prośbę sztabu szkoleniowego będzie zamknięty zarówno dla kibiców, jak i przedstawicieli mediów.


Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

Mapa Strony