TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.10.2011

Na Arkę za darmo! Zapraszamy grupy dzieci i młodzieży.

Z zaproszenia na mecze Żółto-Niebieskich jakie wystosowaliśmy  do  szkół oraz klubów sportowych z Gdyni i całego regionu skorzystała już znaczna liczba młodzieży. Z przyjemnością możemy poinformować, że tylko na ostatnim meczu z Polonią Bytom obecnych było 6 szkół, a ponad 180 uczniów cieszyło się ze zwycięstwa Arki.  Podczas meczu z Zawiszą Bydgoszcz było obecnych aż 13 szkół.  Mamy nadzieję, że ta liczba będzie ciągle rosła, dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy młodzieżowe z całego regionu na mecze Arki Gdynia.

 

 

Liczymy na zainteresowanie ze strony włodarzy szkół i klubów, jednakże liczymy też  na Państwa inicjatywę i zaangażowanie - na zachęcanie, motywowanie i inspirowanie do współnych wizyt dzieci i młodzieży na stadionie przy ul. Olimpijskiej. Niech sektor rodzinny będzie szczelnie wypełniony, kolorowy i głośny. Niech dzień meczu (podróż i samo spotkanie) będzie przygodą, którą dzieci i młodzież będa chciały powtórzyć.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_LAW0432_9b99e2fe5ae3b163b1bff6521500475e.jpg

 

"Stawiając na młodzież klub Arka Gdynia chce również przyczynić się do zachęcenia innych nie tylko do piłki nożnej ale również do wszelkiej aktywności fizycznej. Uważamy ,że najpopularniejsza dziedzina sportu na świecie jest w stanie zaszczepić młodzieży najlepsze ideały i wartości. Uczestnictwo w imprezie sportowej jakim jest  mecz piłki nożnej może nauczyć  wiele o zdrowej rywalizacji i sportowym duchu. Każdy mecz na nowym i jednym z najbezpieczniejszych stadionów w Polsce jest dużym wydarzeniem dla społeczności lokalnej. Klub Arka Gdynia chciałby aby w tym lokalnym święcie w jak największej liczbie uczestniczyła również  młodzież, w związku z czym zadecydowaliśmy , że udostępnimy każdej zorganizowanej grupie młodych ludzi możliwość darmowego obejrzenia spotkań  I ligi z udziałem  drużyny Arki Gdynia."

 

Szczegóły:

Darmowy bilet grupowy przeznaczony jest dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz zorganizowanych grup sportowych (do 18 roku życia)

 

Grupa to minimum 10 dzieci / młodzieży.

1 opiekun na każde 10 dzieci. Bilet dla kolejnego opiekuna (max. 1 opiekun na 5 dzieci) kosztuje 10 zł.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie na adres k.kobylinska@arka.gdynia.pl

 

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia