17.05.2011

Juniorzy: drużyny Rodła bez szans

Nie dali najmniejszych szans nasi juniorzy swoim rywalom z Kwidzyna. Drużyny Rodła wróciły do domu z bagażem aż 18 goli.

Arka Gdynia (juniorzy starsi) - Rodło Kwidzyn 7:0 (3:0)

Bramki: Orczyk 22', 41', Róg 25', Sochaj 58, Robert Ziętarski 70', 83', 90'

Arka Gdynia: Chudzik (75' Szymkowiak), Pionk (46' Króll), Kleser (46' Lewandowski), Haberka, Kiernozek, Wesserling, Bukowski, Ziętarski, Sochaj, Róg (46' Bębenek), Orczyk (50' Janiak).

Po dwóch porażkach z rzędu młodzi Arkowcy zmierzyli się na własnym boisku z Rodłem Kwidzyn. Była to doskonała okazja do przełamania złej passy. Od początku meczu ton grze nadawała Arka. Przyniosło to efekt w 22 minucie po bramce Sebastaina Orczyka. Chwilę póżniej było już 2:0 dla Arki. Bramkarza gości pokonał Karol Róg. Do przerwy Arkowcy dorzucili jeszcze jedno trafienie ponownie za sprawą  Orczyka w 41 minucie. Po zmianie stron grę nadal prowadziła Arka, lecz tempo nieco spadło. W 58 minucie na 4:0 podwyższył Krystian Sochaj. Kolejne trzy trafienia to popis Roberta Ziętarskiego, który w ciągu 20 minut ustrzelił klasycznego hattricka. Gole zdobywał w 70, 83 i 90 minucie. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Arki. Kolejny spotkanie Arkowcy rozegrają w najbliższą sobote w Tczewie z Gryfem.

Arka Gdynia (juniorzy młodsi) - Rodło Kwidzyn 11:1 (4:0)

Bramki dla Arki: M.Szulc 21', 62', Kreft 22', 45', 53', 54', Gałecki 27', Wardziński 32', 41', 70' , Matys 74'

Arka Gdynia: Rybicki, Patelczyk, Marcjanik, Stolc, Wesolowski (70' Robakowski), Matys, Gałecki (41' Kwaśnik), M.Szulc, Kreft, Mozler (50' P.Szulc), Wardziński.

W sobotę juniorzy młodsi rozegrali mecz z Rodłem Kwidzyn gromiąc rywali 11:1. W całym meczu Arkowcy mieli ogromną przewagę, stwarzając sobie wiele dogodnych sytuacji bramkowych, z których wykorzystali aż jedenaście. Drużyna z Kwidzyna ograniczała się tylko do bronienia dostępu do własnej bramki. Zwycięsto umocniło naszych  zawodników na drugim miejscu w tabeli.