TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

22.10.2010

Jutro mecz z Bełchatowem: Przełamać niemoc strzelecką!

Piątkowy trening przedmeczowy przebiegał w duchu mobilizacji przed niezwykle ważnym jutrzejszym spotkaniem z GKS-em Bełchatów. Wiadomo, że stawką tego meczu będzie przełamanie trwającej już trzy spotkania niemocy strzeleckiej i zgarnięcie pełnej puli.

Będzie to tym bardziej oczekiwane przez kibiców, że u siebie Arka spisuje się bardzo dobrze i łącznie z ub. sezonie ma na koncie serię 4 zwycięstw i 2 remisów. Goście z Bełchatowa z kolei na wyjazdach w 4 meczach zanotowali 3 porażki - ostatnio z Koroną w Kielcach 1:3.

Nasi dziś trenowali po południu na stadionie rugby. Na bocznym boisku GOSiR ze względu na wcześniejsze opady, przeprowadzono tylko rozgrzewkę.

Po zajęciach zespół udał się na tradycyjne zgrupowanie do Hotelu Wieniawa w Rekowie.

W obliczu pauzy za kartkę Miroslava Bożoka, bardzo prawdopodobny wydaje się występ Filipa Burkhardta. Dla niego będzie to więc okazja do odzyskania pozycji w jedenastce i potwierdzenia zwyżkującej formy na treningach. O swoich oczekiwaniach mówił nam w rozmowie zamieszczonej : TUTAJ Tam także rozmowa z Emilem Nollem.

Trener Dariusz Pasieka zapewnił, że drużyna już odbudowała się po przegranych derbach, ale wie co może być tą kropką nad "i".

Dla nas najważniejsze jest teraz strzelenie bramek i zwycięstwo. Wtedy "odblokujemy się" i wrócimy na właściwe tory.Oprocz pauzującego za czerwoną kartkę Bożoka, trener nie mógł brać pod uwagę Roberta Bednarka, który pomału wraca do reżimu treningowego. Drobne urazy wykluczyły z obecności w kadrze meczowej także Piotra Robakowskiego i Giovaniego Duarte.

Na zgrupowanie przedmeczowe udali się:

Bramkarze
33 Norbert Witkowski
39 Hieronim Zoch

Obrońcy
2 Ante Rozic
8 Michał Płotka
20 Emil Noll
22 Marciano Bruma
23 Maciej Szmatiuk
37 Wojciech Wilczyński

Pomocnicy
7 Paweł Zawistowski
10 Marcin Budziński
25 Filip Burkhardt
31 Paweł Czoska
32 Adrian Sulima
36 Denis Glavina

Napastnicy
11 Tadas Labukas
21 Joseph Mawaye
26 Rafał Siemaszko
27 Mirko Ivanovski

tomrybPoprzedni Następny

Mapa Strony