TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

19.10.2010

Zmarła 'Pani Czesia' Pogrzeb w środę w Sopocie.

W sobotę po południu zmarła w szpitalu wierna kibicka Arki Pani Józefa Wojciechowska, zwana po prostu "Panią Czesią".

Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w środę o godz. 13.30 w Kościele Św. Andrzeja Boboli w Sopocie, przy ul.Powstańców Warszawy 15 (naprzeciwko Grand Hotelu). Pogrzeb o godz. 15.00 na Cmentarzu Katolickim w Sopocie przy ul.Malczewskiego (wystawienie urny w kaplicy o 14.30). Zapraszamy do wspólnego pożegnania i towarzyszeniu w ostatniej drodze zmarłej.

Nie tak dawno młodszym kibicom przypominaliśmy jej postać. Od lat pojawiała się na meczach Arki i wręczała kwiaty piłkarzom oraz trenerom obu drużyn. Po pobycie w szpitalu w czerwcu tego roku, w tym sezonie w dobrej formie pojawiła się na meczach Arki i znowu z naręczami kwiatów (pomagali jej sąsiedzi) dla naszych zawodników. Gdy wydawało się, że wraca do lepszej formy nowotwór okazał się silniejszy... Jej życzeniem i marzeniem było przyjście na nowy stadion. Nie doczekała tego... 14 grudnia "Pani Czesia" skończyłaby 85 lat.

Ostatni wywiad udzielony Piotrowi Wyszomirskiemu z Gazety Świętojańskiej w dniu 2 października podczas meczu z Polonią Warszawa. ZOBACZ TUTAJPoprzedni Następny

Mapa Strony