TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.10.2009

West Ham już w Gdyni!

Zespół West Hamu przyleciał pod opieką menadżera Alexa Dyer'a na specjalne, towarzyskie spotkanie z Arką Gdynia w ramach obchodów 80-lecia gdyńskiego Klubu.

Odnotowała to także oficjalna strona angielskiego Klubu:

Starcie obu ekip zostanie pokazany na żywo w telewizji, jako punkt kulminacyjny uczczenia podwójnego jubileuszu Arki w tym roku tj. 80-lecia istnienia klubu i 30-stu lat od zdobycia pierwszego, jak do tej pory Pucharu Polski.

West Ham United wyraził zgodę na udział w meczu utrzymując tym samym z klubem przyjazne stosunki jakie zaistniały po transferze młodego zawodnika Arki, Filipa Modelskiego do West Ham United. Trener rezerw Alex Dyer powiedział: "To będzie dobre widowisko, mecz będzie transmitowany na żywo w telewizji... dałem do zrozumienia swoim chłopakom, że reprezentujemy barwy West Ham United i musimy pokazać to, na co nas stać! ".

Dyer przygotował wstępne ustawienie i wstępny skład zespołu "Młotów" : kapitan - Bondz N'Gala, Fabio Daprela, Nigel Quashie, Olly Lee i Frank Nouble - który w zeszłym tygodniu, w meczu z Chelsea Londyn oddał wspaniałe uderzenie. Do zespołu dołączyło także paru młodych piłkarzy m.in. Jordan Brown, Conor Okus i Ahmed Abdulla.

"Wystawiam młody skład, w którym mamy paru chłopaków, którzy przewijają się przez pierwszy skład, takich jak Bondz N'Gala, Fabio Daprela i Frank Nouble. Zagramy z pierwszym zespołem Arki, więc to będzie nie tylko dobre doświadczenie dla mnie, ale przede wszystkim dla moich zawodników.
Mam nadzieję, że nauczą się dostrzegać różnicę środowisk piłkarskich i oceniać zróżnicowaną grę innych zespołów." - mówi Alex Dyer.

West Ham United może liczyć na dobre wsparcie na Stadionie GOSiR nie tylko ze strony paru kibiców angielskich, ale i członków West Ham United Supporters Club Poland, czyli 20 osobowej grupy kibiców londyńskiej drużyny, przemierzających Polskę by ujrzeć na żywo swoich pupili.

West Ham United Official website

>>>KLIKNIJ TUTAJ aby odczytać oryginalny tekst po angielsku.

Tłumaczenie: Tomasz MikłaszewiczPoprzedni Następny

Mapa Strony