TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

27.08.2020

Firma forBET Sponsorem Głównym Arki Gdynia!

Firma forBET została Sponsorem Głównym Arki Gdynia! Umowa obowiązywać będzie w sezonach 2020/21 oraz 2021/22. Arka jest kolejną drużyną zaplecza Ekstraklasy, która zdecydowała się na współpracę z trzecią siłą bukmacherską w Polsce.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Z10_2017-SAI-sharpen_3fb76e472fc32982a70faaa8cf6b60e0.jpg

 

W sezonie 2020/2021 logotyp forBET-u pojawi się z przodu koszulek meczowych Żółto - Niebieskich oraz na Stadionie Miejskim w Gdyni, gdzie Arka rozgrywa mecze domowe. Kibice Klubu z pewnością mogą liczyć na wiele atrakcji ze strony nowego Partnera: bonus powitalny, dedykowane promocje na najważniejsze spotkania nadchodzącego sezonu czy wyjątkowe akcje kibicowskie to tylko niektóre z działań promocyjnych planowanych przez firmę forBET. Współpraca obydwu stron ma pomóc Klubowi w zrealizowaniu celu, jakim jest awans do Ekstraklasy.

  

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Z10_2101_ee7350c1ec117ed59e685bfa8e0144d6.jpg

 

Po przedłużeniu umowy z ŁKS'em Łódź, ogłoszenie współpracy z Arką Gdynia pokazuje długofalową strategię forBET-u, która opiera się na inwestowaniu w kluby z dużym potencjałem. W zeszłym sezonie takie działanie przyniosło widoczne korzyści: awanse do wyższych klas rozgrywkowych wywalczyły bowiem Sokół Ostróda (2 Liga), Błonianka Błonie (3 Liga) oraz Okęcie Warszawa (4 Liga). forBET liczy, że w nadchodzącym sezonie podobną ścieżką podążą także Arka Gdynia oraz ŁKS Łódź.

 

 

- Kolejny z klubów zaplecza Ekstraklasy dołączył do naszej drużyny. Cieszymy się ogromnie, że w przyszłym sezonie oprócz ŁKS'u Łódź na zapleczu Ekstraklasy będziemy mogli pomagać również Arce Gdynia. Po zmianie właściciela drużyna dysponuje ogromnym potencjałem sportowym, który z pewnością będzie wspierany przez zawsze aktywnych fanów Żółto - Niebieskich. Ze swojej strony mogę zapewnić, że absolutnie każdy kibic Arki znajdzie u nas coś dla siebie. Liczymy, że wspólnymi siłami uda się osiągnąć cel, jakim jest powrót Arki Gdynia do elity po jej rocznej absencji. Wierzymy, że w Gdyni czeka nas sezon pełen piłkarskich emocji zakończony świętowaniem ogromnego sukcesu sportowego.  - powiedział Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET.

 

- Cieszymy się z podpisania umowy sponsorskiej z firmą forBET. Dla naszego Klubu to znak zaufania ze strony polskiej firmy mającej wysoką pozycję na rynku zakładów bukmacherskich. Mam nadzieję, że wspólnie osiągać będziemy sukcesy w nadchodzącym sezonie, a podpisanie umowy z forBET będzie także sygnałem dla innych firm, że z Arką warto współpracować. Zachęcamy naszych kibiców do korzystania z usług naszego nowego sponsora i tym samym wspieranie Klubu. – powiedział Michał Kołakowski, prezes Arki Gdynia.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Z10_2047_8435ebc76215c376ddf30cbc71e9cc35.jpg

 

forBET to marka o ugruntowanej pozycji, która mocno wpisała się w rynek polskich, legalnych zakładów bukmacherskich i zdobyła zaufanie tysięcy graczy.  Od początku swojej działalności forBET aktywnie wspiera polski sport. Aktualnie oprócz Arki Gdynia bukmacher jest sponsorem takich podmiotów jak: Raków Częstochowa, ŁKS Łódź, Polski Związek Tenisowy, reprezentacja Polski Amp Futbol, Runmageddon, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, fundacja Warsaw Sports Group, szereg klubów z niższych lig oraz drużyny e-sportowej x-kom AGO.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Z10_2283_90138dddbee5c4b4a1c7693039fe3c51.jpg

 

Za 2019 rok forBET otrzymał branżowe nagrody za Najlepsze Kursy oraz Najlepszą Aplikację Mobilną.

 

Dziękujemy za zaufanie! Gramy razem!
Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|