TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

14.06.2020

Plan kolejek 31.-37. PKO Ekstraklasy: 3 mecze w Gdyni i 4 wyjazdy

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. w porozumieniu z partnerami telewizyjnymi ustalił szczegółowy terminarz siedmiu ostatnich kolejek sezonu 2019/20. Rozgrywki fazy finałowej rozpoczną się 19 czerwca, a zakończą 19 lipca.

 

31. kolejka:

 

Piątek, 19 czerwca 2020

18:00: Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź (grupa B)

20:30: Górnik Zabrze - Korona Kielce (grupa B)

 

Sobota, 20 czerwca 2020

15:00: Wisła Płock - Arka Gdynia (grupa B)

17:30: Piast Gliwice - Lech Poznań (grupa A) (TVP Sport)

20:00: Raków Częstochowa - Wisła Kraków (grupa B)

 

Niedziela, 21 czerwca 2020

12:30: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (grupa A)

15:00: Cracovia - Jagiellonia Białystok (grupa A)

 

17:30: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (grupa A)

-------------------------------------------------------------------

32. kolejka:

Wtorek, 23 czerwca 2020

18:00: Korona Kielce - Raków Częstochowa (grupa B)

18:00: Arka Gdynia - Zagłębie Lubin (grupa B)

20:30: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze (grupa B)

20:30: Wisła Kraków - Wisła Płock (grupa B)

 

Środa, 24 czerwca 2020

18:00: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (grupa A)

20:30: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (grupa A)

20:30: Lech Poznań - Pogoń Szczecin (grupa A)

 

Czwartek, 25 czerwca 2020

19:00: Śląsk Wrocław - Cracovia (grupa A)

------------------------------------------------------------------- 

33. kolejka:

Piątek, 26 czerwca 2020

18:00: Raków Częstochowa - Arka Gdynia (grupa B)

20:30: Zagłębie Lubin - Korona Kielce (grupa B)

 

Sobota, 27 czerwca 2020

15:00: Wisła Płock - ŁKS Łódź (grupa B)

17:30: Legia Warszawa - Piast Gliwice (grupa A)

20:00: Górnik Zabrze - Wisła Kraków (grupa B)

 

Niedziela, 28 czerwca 2020

15:00: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (grupa A)

17:30: Śląsk Wrocław - Lech Poznań (grupa A)

 

Poniedziałek, 29 czerwca

18:00: Cracovia - Pogoń Szczecin (grupa A)

------------------------------------------------------------------- 

34. kolejka:

Piątek, 3 lipca

18:00: ŁKS Łódź - Wisła Kraków (grupa B)

20:30: Korona Kielce - Arka Gdynia (grupa B)

 

Sobota, 4 lipca

15:00: Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin (grupa B)

17:30: Lech Poznań - Legia Warszawa (grupa A)

20:00: Lechia Gdańsk - Cracovia (grupa A)

 

Niedziela, 5 lipca

15:00: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (grupa A)

17:30: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław (grupa A)

 

Poniedziałek, 6 lipca

18:00: Wisła Płock - Górnik Zabrze (grupa B)

------------------------------------------------------------------- 

35. kolejka:

Piątek, 10 lipca

18:00: Zagłębie Lubin - Wisła Płock (grupa B)

20:30: Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (grupa B)

 

Sobota, 11 lipca

15:00: Arka Gdynia - ŁKS Łódź (grupa B)

17:30: Legia Warszawa - Cracovia (grupa A)

20:00: Wisła Kraków - Korona Kielce (grupa B) 

 

Niedziela, 12 lipca

12:30: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (grupa A)

15:00: Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (grupa A)

17:30: Lech Poznań - Lechia Gdańsk (grupa A)

------------------------------------------------------------------- 

36. kolejka:

Wtorek, 14 lipca

20:30: Arka Gdynia - Górnik Zabrze (grupa B)

20:30: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (grupa B)

20:30: ŁKS Łódź - Raków Częstochowa (grupa B)

20:30: Wisła Płock - Korona Kielce (grupa B)

 

Środa, 15 lipca

20:30: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (grupa A)

20:30: Cracovia - Lech Poznań (grupa A)

20:30: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (grupa A)

20:30: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław (grupa A)

------------------------------------------------------------------- 

37. kolejka:

Sobota, 18 lipca

17:30: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin (grupa B)

17:30: Wisła Kraków - Arka Gdynia (grupa B)

17:30: Raków Częstochowa - Wisła Płock (grupa B)

17:30: Korona Kielce - ŁKS Łódź (grupa B)

 

Niedziela, 19 lipca

17:30: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (grupa A)

17:30: Piast Gliwice - Cracovia (grupa A)

17:30: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (grupa A)

17:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (grupa A)

 

źródło: ekstraklasa.org








Poprzedni Następny

Mapa Strony