Danielak odchodzi z Arki

17 maja 2019

Danielak odchodzi z Arki

Karol Danielak odchodzi z Arki.

Kontrakt za porozumieniem stron rozwiązał dzisiaj Karol Danielak.

W Arce debiutował meczem o Superpuchar z Legią. Jesienią 2018 zaliczył 7 występów w pierwszym zespole.

Wiosną grał już tylko w drugim zespole. Ogółem wystąpił w Arce II w 13 meczach, w których zdobył 4 bramki.

Dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Arka Gdynia FacebookArka Gdynia FacebookArka Gdynia InstagramArka Gdynia InstagramArka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia X (Twitter)Arka Gdynia YouTubeArka Gdynia YouTubeArka Gdynia TikTokArka Gdynia TikTokArka Gdynia LinkedInArka Gdynia LinkedIn

Sponsorzy