TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport
gdyniasport
bo2020

Aktualności

img

08.05.2019

Kupuj bilety, zyskaj zniżkę na karnet!

Przed nami trzy decydujące mecze sezonu LOTTO Ekstraklasy. Dwa spotkania "żółto- niebiescy" rozegrają na Stadionie Miejskim w Gdyni, przed własną publicznością. Razem obrońmy EKSTRAKLASĘ dla Gdyni! Kup bilety na oba spotkania i uzyskaj 10% zniżki na karnet w sezonie Ekstraklasy 2019/2020!

 

 

 

10 maja (piątek) i 13 maja (poniedziałek) gramy decydujące mecze w Gdyni! 

  • 10 maja (piątek), godzina 18:00: Arka Gdynia  - Zagłębie Sosnowiec
  • 13 maja (poniedziałek), godzina 18:00: Arka Gdynia - Wisła Kraków

 
 

Podczas tych spotkań jak zwykle liczymy na gorący doping wszystkich Arkowców! Przyjdź na mecz i pomóż żółto-niebieskim odnieść ważne zwycięstwa!

Mamy dla Was specjalną promocję* karnetową! Dla tych, którzy zakupią bilety na dwa najbliższe mecze Arki w Gdyni, karnety na sezon Ekstraklasy 2019/2020 przygotujemy z 10% rabatem!

 

  1. Kup bilety na mecz z Zagłębiem Sosnowiec i Wisłą Kraków
  2. Dopinguj Arkowców na Stadionie w Gdyni
  3. Okazując Twoje bilety z tych spotkań w biurze klubu, otrzymasz 10% rabatu na zakup karnetu całosezonowego na przyszły sezon Ekstraklasy

 
* Promocja obowiązuje podczas drugiego etapu sprzedaży karnetów ("PRZESIADKI"). Promocja nie dotyczy karnetów na trybunę VIP. Promocja dotyczy wyłącznie karnetu całosezonowego na Ekstraklasę. W celu uzyskania zniżki należy okazać imienne bilety na oba spotkania 35. i 36. kolejki Lotto Ekstraklasy.
 

Razem obrońmy EKSTRAKLASĘ dla Gdyni!
#ArkaRazemPoprzedni Następny

Mapa Strony