TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

23.05.2018

Turniej Internatów po raz trzeci dla Gdyni!

We wtorek na bocznym boisku Gdyńskiego Centrum Sportu w tzw. klatce rywalizowały zespoły w ramach X edycji Turnieju Wychowanków Burs i Internatów Województwa Pomorskiego.

 

Startowało 7 drużyn, a najlepszy okazał się po raz trzeci z rzędu Internat reprezentujący Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 z Gdyni, w którym trzon składu stanowili młodzi juniorzy Arki.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0243_f4fba78f74219303056579879df0c5cd.jpg

Nie może to dziwić skoro grali m.in. zawodnicy mający za sobą treningi z pierwszym zespołem Fabian Lengiewicz i Daniel Chmielnicki.

 

Grupa A:

 

1. Internat Swarożyn

2. Internat Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku - ZSKW

3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Gdynia - CKZiU nr 2

4. Internat Zespołu Szkół Sportowych i Ogólnokształcących i Sportowych w Gdańsku - ZSSiO

 

Grupa B:

 

1.   Bursa Gdańska

2.   Bursa Człuchów

3.   Bursa Chojnice

 

Eliminacje:

 

CKZiU nr 2 Gdynia - Swarożyn 3:0

ZSSiO - ZSKW 2:0

ZSKW Gdańsk - Swarożyn 2:1

ZSSiO - CKZiU nr 2 1:2

ZSKW Gdańsk - CKZiU nr 2 0:4

ZSSiO - Swarożyn 5:0

 

TABELA:

1. CKZiU nr 2 Gdynia 3  9   9-1

2. ZSSiO Gdańsk      3  6    8-2

3. ZSKW Gdańsk     3   3    2-7

4. I.Swarożyn         3   0    1-10

 

 

Bursa Gdańsk - Bursa Człuchów 0:2

B. Chojnice - B. Gdańsk 3:0

B. Chojnice - B. Człuchów 0:1

 

TABELA:

1. B.Człuchów 2  6  3-0

2. B.Chojnice  2  3  3-1

3. B.Gdańsk   2  0  0-5

 

 

Półfinały:

 

Bursa Człuchów - ZSSiO Gdańsk  0:0 karne 3:2

 

CKZiU nr 2 Gdynia - Bursa Chojnice 4:1 (1:1)

 

Mecz o 3 miejsce:


ZSSiO Gdańsk  - Bursa Chojnice 0:0 karne 7:6

 

Finał:

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0222_7003a430c18216fa037fcff37fa68c97.jpg

CKZiU - CZŁUCHÓW 2:0 (2:0)

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0228_270d5ad29b778cebaf6a2676156b4997.jpg

Skład zwycięskiej drużyny, w której grali uczniowie będący zawodnikami Arki:

Daniel Chmielnicki, Czarek Gołubiński, Wiktor Babiński, Maciej Kozakowski, Fabian Lengiewicz, Mikołaj Nowakowski,  Michał Bednarski, Brajan Wieczorek, Szymon Lewandowski, Kacper Obłąkiewicz, Dorian Affeld, Bartosz Ossowski, Jakub Sajda.

 

W zespole były także dziewczęta ze Sztormu Gdynia:  Milena Kowalska, Natalia Kozicka, Julia Siekaniec, Oliwia Ciskowska.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0270_c5ad7d1aeaa8d276665107eaf2edd8dd.jpg

Za stronę organizacyjną z ramienia gospodarzy imprezy odpowiadali dyrektor CKZiU Krystyna Stadnicka, kierownik administracyjny Ewa Waligóra oraz kierownik internatu CKZiU Artur Mierzejewski.

 

Organizatorów wspierał kierownik drużyn juniorskich Jerzy Rumian, a spikerkę poprowadził rzecznik Klubu Tomasz Rybiński.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0232_d4bcc682ac28ccc9904e0c5d24c335fd.jpg

Drużynom wręczono puchary, medale, dyplomy. Były także wyróżnienia indywidualne.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0261_1f234c6bc53f1c84206d71f70a9985dc.jpg

Wiktor Babiński został królem strzelców.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0286_f9fe8fb496bc30fe87098698501fb50d.jpg

Tytuł najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Yurii Derviank (Człuchów).

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_0288_4448da9eead01bf6b84994c59a7fd25d.jpg

Wielkie podziękowania dla Pań z kuchni Internatu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdyni, które przygotowały jak zwykle znakomite jedzenie!

 

W imieniu organizatorów dziękujemy za udostępnienie obiektu dyrekcji Gdyńskiego Centrum Sportu.

 

tr








Poprzedni Następny

Mapa Strony