TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

21.03.2018

Kaszuby Grają z Arką! Czas na powiat tczewski!

Jak wiémë westrzód najich wiérnëch fanów je baro wiele żôłto-mòdrëch lubòtników, jaczi pòchôdają z Kaszëb!

 

Më mómë wiôlgą redotã dac do wiédzë wszëtczim kibicóm ò wrócenim do promòcjowi akcje, jakô da stolemny pòmión w całim pòlsczim państwie. „Kaszëbë grają z Arką!” òsta baro pòzytiwno òbtaksowónô przez wszëtczich kibiców, ale téż môlowé ë òglowòpòlsczé media.

 

Deją akcje, zgódno z parolą „Arka Razã”, je rôczenié na kòżden mecz kibiców z jinszégò dzélu Kaszëbsczi. Kòżden mecz Arczi mdze dedikòwóny mieszkeńcóm jinégò partu Kraju Kaszëbów!  

 

 

                                                                      Tłumaczenie:
 

Jak wiemy wśród naszych wiernych fanów jest bardzo wielu żółto-niebieskich sympatyków pochodzących z terenu Kaszub!

 

Mamy przyjemność poinformować wszystkich kibiców o powrocie do akcji promocyjnej, która odbiła się szerokim echem w całej Polsce. „Kaszuby grają z Arką!” zostały bardzo pozytywnie ocenione przez wszystkich kibiców, jak i lokalne oraz ogólnopolskie media.

 

Ideą akcji, w myśl hasła „Arka Razem”, jest zaproszenie na każdy mecz kibiców z danego regionu na Kaszubach. Każdy mecz Arki dedykowany będzie mieszkańcom innego kaszubskiego regionu! 
Na czym polega akcja
 "Kaszuby grają z Arką"? 
 


Zbierz swoją paczkę znajomych, maksymalnie 4 osoby, w której znajdzie się co najmniej jedna osobaktóra nigdy nie była na meczu w Gdyni lub nie posiada aktualnego profilu kibica. Wszyscy z Waszej paczki dostaną możliwość otrzymania biletów* w cenie 1 PLN, co mamy nadzieję pomoże Wam w decyzji, że warto wybrać się na mecz do Gdyni!
 
Wystarczy, że podczas zakupu pokażecie jakikolwiek dokument, który będzie świadczył o tym, że mieszkacie w wytypowanym regionie Pomorza!

Bilety* na mecz z Legią Warszawa (powiat tczewski) zakupić można w siedzibie Klubu do dnia 30 marca (piątek), a w dniu meczu w kasie nr 5 na Stadionie Miejskim w Gdyni od godziny 17:00!
 
* - bilety dotyczą trybun "Górka" oraz "GOSiR"
 
 
 CZAS NA POWIAT TCZEWSKI!

                                                                         Pamiętajcie!

  • W Waszej paczce zawsze musi znajdować się jedna osoba, którą zgarniecie specjalnie na ten mecz!
  • Nowe profile należy założyć w punkcie sprzedaży, siedzibie Klubu lub bezpośrednio przed meczem w kasie nr 5!
  • Jeżeli nie macie możliwości stawić się w siedzibie Klubu całą paczką, wystarczy, że pojawi się u nas jedna osoba z Waszej ekipy! Wystarczy, że posiadać będzie dane pozostałych osób z którymi wybieracie się na mecz!

#ArkaRazã! Wszëtcë na Arkã!
Poprzedni Następny

Mapa Strony