TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

04.02.2018

XI edycja Arka Partner Cup dla firmy Fred!

W sobotę odbyła się już XI edycja turnieju halowej piłki nożnej „Arka Partner Cup  2018". Turniej, w którym występują drużyny sponsorów i  partnerów naszego Klubu poświęcony jest pamięci zasłużonego zawodnika, a następnie wychowawcy młodzieży, trenera i działacza Arki - śp. Józefa Barbachena.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/Untitled-1_da28e65d251781430125852d321c1dd4_360ef1fa8ba0c4f46fb73ebd3146e330.jpg

W ostatnich edycjach na zmianę wygrywały zespoły Toyoty Anro Trade (4x) oraz gospodarzy (3x).

 

Dwa lata temu był to zespół Football Club (m.in. z trenerami Nicińskim i Wittem), który dotarł do finału. Drużyna gospodarzy tym razem ze względu na obowiązki sztabów trenerskich (zgrupowania, sparingi) nie startowała. 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_6614_24ccc6d73f3e89e8adb152876ab962dc.jpg

W tym roku w 3 grupach wystąpiło 14 zespołów. Walka o awans do ćwierćfinałów była zacięta. W grupie B nie wyszła z grupy drużyna Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej, która nie straciła bramki.


ELIMINACJE (1 x 5 minut) :

 

GRUPA A:

FOOTBALL CLUB  - FRED 0:0

MARBA SPORT – OLIMPIJSKA 5  3:0

VGL GROUP – FOOTBALL CLUB  0:1

FRED – MARBA SPORT 1:0

OLIMPIJSKA 5 – VGL GROUP 0:2

MARBA SPORT  - FOOTBALL CLUB 0:1

VGL GROUP - FRED 1:1

OLIMPIJSKA 5 – FOOTBALL CLUB 0:0

MARBA SPORT  - VGL GROUP 0:2

FRED  - OLIMPIJSKA 5 3:0

 

TABELA:

 

1. FRED                  4M  8PKT 5-1

2. FOOTBALL CLUB  4     8      2-0

3. VGL GROUP         4     7      5-2

4. MARBA SPORT     4     3      3-4

5. OLIMPIJSKA 5      4     1      0-8

 

GRUPA B:

PKA - PKT 0:0

KOMPANIA PIWOWARSKA  - UNI-LOGISTICS 1:0

RADMOR – PKA 0:0

PKT  - KOMPANIA PIWOWARSKA 2:0

UNI-LOGISTICS  - RADMOR 0:0

KOMPANIA PIWOWARSKA – PKA 0:0

RADMOR- PKT 1:0

UNI-LOGISTICS  - PKA 0:1

KOMPANIA PIWOWARSKA  - RADMOR 2:1

PKT – UNI-LOGISTICS 2:1

 

TABELA:

 

1. PKT                                   4   7   4-2

2. KOMPANIA PIWOWARSKA    4   7   3-3

3. PKA                                   4   6   1-0

4. RADMOR                            4   5   2-2

5. UNI-LOGISTICS                   4   1   1-4

 

 

GRUPA C:

TOYOTA ANRO-TRADE– COCA-COLA 1:0

STENA LINE -  MULTIKINO 0:0

COCA-COLA – STENA LINE 1:2

STENA LINE- TOYOTA ANRO-TRADE 0:0

MULTIKINO – TOYOTA ANRO TRADE 0:1

COCA-COLA - MULTIKINO 2:0

 

TABELA:

 

1. TOYOTA ANRO-TRADE   3   7  2-0

2. STENA LINE                  3   5  2-1

3. COCA-COLA                   3   3  3-3

4. MULTIKINO                   3   1  0-3

 

ĆWIERĆFINAŁY (1x 4 minuty)

 

W grupie drugiej o awansie zadecydowała jedna bramka zdobyta przez Przedsiębiorstwo Komunikacji  Trolejbusowej.

 

Gr.I

TOYOTA ANRO-TRADE - FRED 2:0

KOMPANIA PIWOWARSKA - TOYOTA ANRO-TRADE 0:0

FRED - KOMPANIA PIWOWARSKA 1:0

 

1.TOYOTA ANRO-TRADE           2          4          2-0

2. FRED                                  2          3          1-2

3. KOMPANIA PIWOWARSKA     2          1          0-1

 

Gr.II

PKT - FOOTBALL CLUB 0:0

STENA LINE - PKT 0:1

FOOTBALL CLUB - STENA LINE 0:0

 

1. PKT                          2          4          1-0

2. FOOTBALL CLUB        2          2          0-0

3. STENA LINE              2          1          0-1

 

PÓŁFINAŁY (2x 4minuty):

 

TOYOTA ANRO TRADE – FOOTBALL CLUB 0:0 karne 1:2

karne: 0:0 - obrona, 0:1 Tomasz Lisowski, 1:1 Łukasz Król, 1:1 - obrona, 1:1 nad bramką, 1:1 - obok słupka, 1:1 - obrona, 1:2 Łukasz Borkowski

 

W pierwszym półfinale nie doczekaliśmy się bramek.Były dwie serie rzutów karnych. W dwóch przypadkach 1 serii zawodnicy obu drużyn nie trafili w bramkę, a po jednej skutecznej interwencji zanotowali bramkarze. W drugiej serii pierwszy strzał obronił bramkarz Football Club Maciej Nowak, a decydująca o awansie bramkę zdobył po chwili jego kolega z drużyny Łukasz Borkowski.

 

PKT - FRED  0:1 (0:1)

Bramka: Paweł Karasz (3'50)

 

W drugim półfinale zadecydowała bramka zdobyta 10 sekund przed końcem I połowy. 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_6692_4b1cccebd6664066636663d70e206c1d.jpg

MECZ O 3 MIEJSCE: (2x4minuty)

 

TOYOTA ANRO -TRADE - PKT  1:1 (1:1) karne 2:0

Bramki: Łukasz Dempc (1'50) - Dariusz Cieślikowski 3'45)

 

karne: 0:0 -obrona, 1:0 Łukasz Król, 1:0 - obrona, 2:0 Krzysztof Pyszka

 

W rzutach karnych tym razem znakomicie spisał się bramkarz Toyoty Błażej Czaplicki, który obronił dwa strzały Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej.


MECZ O 1 MIEJSCE: (2x4 minuty)

 

FOOTBALL CLUB – FRED 0:1 ( 0:0)

Bramka: Mikołaj Czerwonka (4'44)

 

W finale zadecydowała bramka zdobyta na początku drugiej połowy. W ostatniej akcji meczu uderzenie zawodnika Football Club trafiło w poprzeczkę... 

 

SKŁADY FINALISTÓW:

 

FRED:

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_6609_d8cf49807ea43e50a1b0af187bce6399.jpg

Marcin Czerwonka (1 bramka), Mikołaj Czerwonka (1), Robert Herlik, Paweł Karasz (3), Marek Sadowski (1), Marcin Stebnik (2).

 

FOOTBALL CLUB:

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_6605_6bde988c17660ecf2aef53e2b9098087.jpg

Maciej Nowak, Łukasz Krzemiński, Robert Braszka, Oskar Bąkowski (2), Mariusz Gorzycki, Tomasz Lisowski, Łukasz Borkowski.

 

TOYOTA:

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_6631_d6412c5266bdc4c61d6b4a9d424b4c66.jpg

Błażej Czaplicki, Maciej Walder (1), Tomasz Preinzer (2), Łukasz Wilamowski, Łukasz Dempc (2), Przemysław Duda, Krzysztof Pyszka, Karol Kozłowski, Łukasz Król

 

PKT:

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_6622_855dee3554378223a20e55ffb943976c.jpg

Janusz Jasiński, Michał Stodolski, Mateusz Wesserling (3), Łukasz Morawski, Maciej Cieślikowski (2), Dariusz Cieślikowski (1)

 

Podczas ceremonii wręczenia pucharów nie zabrakło będącej w świetnej formie Pani Janiny Barbachen, która jak zawsze wzruszona, dziękowała za pamięć o mężu.

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_6929_d7cfd4df23ca5135597acb12b2c0acc3.jpg

Dyrektor Klubu Dariusz Schwarz, wręczył Pani Janinie bukiet kwiatów, a następnie wspólnie z oldbojami naszego Klubu  uhonorował najlepszych.

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_6940_1710f5d1424afc8cbba612d50fa1e4e5.jpg

Towarzyszyli nam: Waldemar Michalski, Aleksander Choruży, Kazimierz Biliński, Mirosław Chodakowski, Konrad Aunowski oraz Jan Kowalski - były Prezes MGKS Arka.

 

Najlepszy bramkarz: Maciej Nowak (Football Club)

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_6948_569f093e329420116f7a44eef9a8ea6e.jpg

 

Najlepszy strzelec: Paweł Karasz (Fred) i Mateusz Wesserling (PKT) – po 3 bramki

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/EOS_6963_5bda0f73a5fa0ffb9e22fe440d6ea516.jpg

 

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA XI EDYCJI ARKA PARTNER CUP:

 

1. FRED

2. FOOTBALL CLUB

3. TOYOTA ANRO TRADE

4. PKT

5.6. STENA LINE, KOMPANIA PIWOWARSKA

7. VGL GROUP

8. PKA

9. RADMOR

10. COCA-COLA

11.MARBA SPORT

12. UNI-LOGISTICS

13. MULTIKINO

14. OLIMPIJSKA 5

 

Serdeczne podziękowania za pyszne drożdżówki, które dostarczyła Piekarnia Kozłowski, oraz za napoje dla drużyn od Coca-Coli i Kompanii Piwowarskiej.

 

Gdyńskiemu Centrum Sportu dziękujemy za udostępnienie hali gier w tym terminie!

 

 tr

 

BILETY NA MECZ Z LECHEM!

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bilet_lotto1_3d1f3c8fe2373f0d6b6c82d4a0dbc79a.jpg

 

 

 

 





Dołącz do wydarzeń meczowych na Facebook.com/ArkaGdyniaSSA!

 

 
 

 

 

  

#ArkaRazem  

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony