TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aktualności

img

08.12.2017

Wygraj podwójne zaproszenie na mecz od Ristretto Coffee!

W myśl hasła #ArkaRazem na naszym Facebooku pojawiła się seria konkursów które przygotowaliśmy dla Was wraz z naszym partnerem - firmą Ristretto Coffee! Na wszystkie spotkania rozgrywane w Gdyni, do końca 2017 roku, wciąż rozdajemy podwójne zaproszenia na trybunę "TORY"! Czas na ostatnie spotkanie - mecz z Górnikiem Zabrze!
 
 
 
 
Zasady oraz warunki konkursów podawane będą w postach konkursowych. Jest jedynie jedna zasada - każdy uczestnik musi "polubić" fanpage Ristretto Coffee!
 
  
 
Jak Ristretto Coffe przedstawa się na swojej stronie www?

Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało powstaniem firmy Ristretto Coffee. W ofercie mamy ponadto własną markę kawy – Ristretto Coffee. Kluczem do sukcesu jest tu odpowiednio dobrany ekspres wraz z kawą ziarnistą. Nasza szeroka oferta na nowe ekspresy ciśnieniowe automatyczne i kolbowe dopasowana jest do potrzeb małych, średnich, oraz dużych firm a także osób prywatnych.

Właściwie przyrządzona i umiejętnie podana kawa może być dla Twoich klientów, partnerów biznesowych i współpracowników miłym akcentem którym wyrazisz Twoją dbałość o nich. Trzeba jednak pamiętać , że smak i aromat „małej czarnej ” zależy przede wszystkim od odpowiedniego doboru ekspresu i kawy.

Firma Ristretto Coffee zajmuje się także sprzedażą używanych ekspresów ciśnieniowych automatycznych oraz kolbowych wiodących producentów.

Ponadto wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. 
 
Zapraszamy do skorzystania z oferty Ristretto Coffe oraz uczestnictwa w konkursach biletowych!
 
#ArkaRazem Poprzedni Następny

Mapa Strony