04.03.2017

Wysokie zwycięstwo Arki II w sparingu.

Arka II zakończyła zimowe sparingi wysokim zwycięstwem. Żółto-niebiescy wygrali z występującym w 5-lidze GOSRiT Luzino 5:1 (4:1).

Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 5:1 (4:1)

Bramki:  Sz.Nowicki 2 (5', 46'), Ziarkowski 12', Hołtyn 28', Babiński 44' - 40'

Arka II: Moczadło (60' Pruszyński) - Babiński (46' Gębiś), Sołdecki, Chmielnicki, Krakowiak - Sikorski (55' Wieczorek), Hołtyn - Ziarkowski (60' B.Olszewski), Affeld, Gniadecki (60' Siejak) - Sz.Nowicki

Losy dzisiejszego meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie. Arka w ciągu niespełna półgodziny zdobyła trzy bramki. Na listę strzelców wpisali się: Sz.Nowicki (5'), Ziarkowski (12') i Hołtyn (28'). W 40 min. goście zmniejszyli straty, ale jeszcze przed przerwą Arka odpowiedziała kolejną skuteczną akcją. W 44 min. czwartego gola dla naszej drużyny strzelił Babiński. Tuż po rozpoczęciu drugiej części gry wynik na 5:1 ustalił Nowicki.

Za tydzień podopieczni trenera Wilczyńskiego wracają do walki o ligowe punkty. W meczu 18 kolejki grupy pomorskiej 4 ligi zmierzą się ze Stolemem Gniewino.