TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
grandprixgdyni

Wirtualna wycieczka

Aktualności

04.03.2017

Trenerzy po meczu Cracovia - Arka.

Wynik remisowy w meczu Cracovii z Arką bardziej ucieszył trenera żółto-niebieskich. Grzegorz Niciński stwierdził, że zdobyty dziś jeden punkt będzie ważny na koniec sezonu. Z kolei Jacek Zieliński szczerze przyznał, że podział punktów traktuje jak porażkę.

 

Grzegorz Niciński (Arka):

 

- Ciężko nam się zdobywa punkty w Ekstraklasie. Na pewno jesteśmy zadowoleni z tego wyniku. Prowadziliśmy do przerwy 1:0. Źle weszliśmy w drugą połowę, zespół Cracovii zdobył bramkę. Dobre były zmiany naszych zawodników, którzy weszli z ławki i pociągnęli tempo gry. Stąd te nasze sytuacje. Myślę, że był to w miarę fajny mecz dla kibiców. My dorzucamy ten jeden punkt, który w ostatecznym rozrachunku będzie bardzo ważny. 

 

Jacek Zieliński (Cracovia): 

 

- Przed meczem byliśmy mocno zmobilizowani. Mówiliśmy sobie, że jest to mecz ostatniej szansy, żeby się włączyć do gry. Musieliśmy dziś wygrać, aby gonić zespoły uciekające nam do górnej „ósemki”. Niestety, nie zrealizowaliśmy tego celu. Szczerze mówiąc, ten punkt nam nic nie daje, jest naszą porażką. 
Poprzedni Następny

Mapa Strony