12.02.2017

Sparing: Arka - Gryf Wejherowo 0:1.

Dzień po inauguracji z Legią nasz sztab szkoleniowy sprawdzał pozostałych zawodników, którzy wczoraj nie grali. Rywalem był 2 -ligowy Gryf Wejherowo, który wygrał 1:0 (1:0).

Sparing nr 6 - zima 2016

Arka Gdynia -  Gryf Wejherowo 0:1 (0:0)

Bramka: Łysiak 57'

żółta kartka: Mońka

Arka: Steinbors - Zbozień, Stolc, Sołdecki, Warcholak - Vatseba, Sambea (61' Chmielnicki) - Błąd (46' Zarandia), Nalepa Formella (46' Wojowski) - Trytko (46' Siemaszko)

Gryf: Leleń (46' Ferra)- Kamiński, Goerke (46' Nadolski), Klimczak, Mońka, Tomczak(46' Wicki), Łysiak, Czerwiński, Kołc, Wicon, Czychowski

0 min - w Gryfie m.in. Dawid Tomczak oraz Adrian Klimczak, który będzie zawodnikiem Arki od lipca.

2 min - pierwsza akcja Arki, groźny strzał Adriana Błąda  z prawego narożnika pola karnego, obok bramki.

12 min. - sporo gry w środku pola.

19 min - akcja Gryfa. Czychowski powstrzymany przez Sołdeckiego.

24 min - Nalepa strzela groźnie z 25 m. Broni bramkarz Gryfa.

29 min - mocne uderzenie Kołca z rzutu wolnego. Zmierzająca pod poprzeczkę piłkę Steinbors wybija na rzut rożny.

33 min - groźna akcja Gryfa. Piłka podana wzdłuż bramki przez Wicona, minęła jednak wszystkich zawodników.

39 min - w dobrej sytuacji Sambea, ale strzał zblokowany przed polem karnym.

44 min - dośrodkowanie  z rogu Czerwińskiego i Kołc głową nad bramką.

45 min - koniec wyrównanej pierwszej połowy.

46 min. - od początku 2 połowy na boisku Zarandia, Wojowski i Siemaszko.

47 min - szybka akcja Arki. Strzał Siemaszki odbił się od obrońcy i piłka wyszła na rzut rożny.

51 min. - strzał zza pola karnego  Nadolskiego prosto w ręce dobrze ustawionego Steinborsa.

51 min - w odpowiedzi prawą stroną przedarł się Zarandia, który wyłożył piłkę Nalepie. Strzał Michała minimalnie obok prawego słupka bramki Gryfa.

54 min - po błędzie defensywy Gryfa, piłkę przejął Wojowski, lecz jego mocny strzał zablokowali obrońcy.

55 min - w rewanżu groźny strzał Czychowskiego nad poprzeczką.

57 min. - składna akcja Gryfa. Piłka wyłożona w polu karnym Łysiakowi, który z bliska pokonał Steinborsa.  0:1.

61 min - w miejsce Sambei na boisku zawodnik drugiego zespołu Daniel Chmielnicki.Zajął miejsce na środku obrony, a do 2 linii przesunięty Sołdecki.

71 min - rozpędzony Zarandia wypadł za linie końcową boiska. Pomoc naszego sztabu medycznego i na szczęście wraca do gry.

74 min - dobra akcja Arki zakończona niecelnym strzałem Sołdeckiego.

75 min - żółta kartka dla Mońki za próbę wymuszenia rzutu karnego.

76 min - niecelny strzał Zarandii zza pola karnego.

82 min - Arka dąży do wyrównania. Tym razem niecelna próba Siemaszki.

90 min - do końca nie udało się zmienić rezultatu. Gryf wygrywa 1:0.