Juniorzy starsi Arki zremisowali w sparingu z Dragonem Bojano 1:1 (0:1).

Juniorzy starsi (JA)

Arka Gdynia - Dragon Bojano 1:1 (0:1)

Bramki: Sarnowski 75' - 36'

W swoim drugim meczu sparingowym juniorzy starsi Arki zmierzyli się z Dragonem Bojano (V liga). Do przerwy dosyć niespodziewanie prowadzili goście. Zespół z Bojana zdobył bramkę w 36 min. spotkania.

W drugiej połowie nasi zawodnicy ambitnie walczyli o odrobienie strat i osiągnęli ten cel na kwadrans przed końcem. W 75 min. bramkarza rywali pokonał Dawid Sarnowski. Tym samym ustalił wynik meczu na 1:1.

Kolejny mecz sparingowy zespół trenera Jakuba Frydrycha rozegra w przyszłą sobotę. Rywalem naszej drużyny będą juniorzy starsi Elany Toruń.

Juniorzy młodsi w ten weekend nie grają. Podopieczni trenera Krzysztofa Janczaka w kolejną niedzielę (12.02) zmierzą się z Wdą Świecie (JB).