TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport

Wirtualna wycieczka

Aktualności

13.08.2016

Konferencja po meczu Arka - Śląsk.

Trener Grzegorz Niciński podsumował spotkanie Arki ze Śląskiem, jako bardzo ciężkie dla swojego zespołu. Wygrana była efektem ciężkiej pracy przez 90 minut. Z kolei szkoleniowiec gości pogratulował żółto-niebieskim zwycięstwa, które okreśił jako w pełni zasłużone.

 

Mariusz Rumak (Śląsk):

 

- Musiał nadejść ten dzień. Długo nie przegrywaliśmy, ale dziś Arka była zdecydowanie lepsza i zasłużenie wygrała 2:0. Gratuluję trenerowi i zawodnikom Arki. Pytanie, co my możemy z tym zrobić. Powinniśmy zareagować, nie tylko trenerzy, ale cały klub. Kto zna sytuację kadrową Śląska to ten mecz otworzył mu oczy jeszcze bardziej. 

 

Grzegorz Niciński (Arka): 

 

- Był to trudny mecz, ciężko wywalczone punkty. Musieliśmy zostawić dużo zdrowia na boisku, by wygrać. Mecz ułożył się dla nas dobrze, strzeliliśmy gola na 1:0 po karnym. Potem szukaliśmy okazji w kontratakach, po jednym z nich zdobyliśmy drugą bramkę.

 

Duże słowa uznania dla kibiców, ich doping słyszą zawodnicy na boisku i to im pomaga. Dla takich kibiców chce się grać. Mamy 9 pkt. i to jest dużo, bo gramy o utrzymanie. Teraz jedziemy na mecz z Legią, potem Zagłębie. Odpoczniemy, a od jutra myślimy już o meczu z Legią. 

 

notował:KK
Poprzedni Następny

Mapa Strony